www.sudzibas.lv Fresh Art Neiesaku nevienam

Fresh Art - Neiesaku nevienam

Nevienam un nevienai firmai neiesaku sho firmu pasākumu aģentūru, jo pasaakums izveertaas garlaiciigs lielaakai daljai apmekleetaaju, kaa arii pats galvenais iemesls ir taads, ka vinji taame ir daudz lielaaka nekaa vajadzeeja vai arii taamee uzraadiitas lietas par nesameeriigi augstaam cenaam. prasa vinji 20% no izdevumiem, bet pashi taami sadaardzina, lai pelnja buutu lielaaka. ieteiktu skatiities izdevumus taamee, jo biezhi lietu cenas ir uzskruuveetas. turieties pa gabalu no shiis firmas

E

A ArvisTasPats 12.06.2013

Pavisam noteikti piekrīti. Kristīne ir naudas pilnība paka*a. Tai resnajai vecenei nekas cits neinteresē kā skriet pa visām pasākumu aģentūrām zagt klientus un uzdot citu pasākumu aģentūru darbu par savu.

K Klients77 11.06.2014

Ieraugu šo un brīnos, man gan ir pilnīgi cita pieredze. Pirmkārt, cilvēki tiešām cenšas, iznāk labi, ideju arī daudz un realizācija arī, kā vajag. Mums viņi orgaņizējuši vairākus pasākumus un vienmēr viss ir bijis kārtībā, kaut gan mūsu publika ir ļoti prasīga.
Vēlu veiksmi!