www.sudzibas.lv FR8 SIA Neapmaksā rēķinus

FR8 SIA - Neapmaksā rēķinus

Strādājām ar šo kompāniju kā pārvadātāji, parakstīts līgums, kur viss smuki sarakstīts, un tikšanā ari aprunāts tika viss, it kā kompānija jauna, bet plāni lieli, viss izskatījās kā uzņēmumam ir kapitāls, labi sakām strādāt, bet kad pienāca laiks rēķinu apmaksai, Sakas aizkavēšanas. Ok pirmais rēķins, bet tā ari tālāk, kaut ko iemaksāja un tālāk tikai solījumi, bet tagad vispār neatbild ne uz e-mail, ne sms un telefon zvaniem.

K

S SIA FR8 26.01.2024

Tikšanās laikā tika izrunāts un arī pieminēts, ka ir jauna kompānija un pirmo rēķinu apmaksa tiks veikta ilgākā laika periodā, jo par veiktajiem pakalpojumiem klienti norēķinās 30-60 dienu laikā. Par tika veikta mutiska vienošanās, ko šobrīd attiecīgās personas noliedz. Rēķini tiek maksāti un nevienā brīdī nav pārstāts to darīt.

K Kobrins 26.01.2024

Var būt domās Jūs gribējāt to teikt, bet izrunāts nebija, par aizkavēšanos noskanēja pirmo reiz kad atdevām pirmos CMR un rēķinu. Un tādus laikus es redzu pirmo reizi. Bet nu jau pagāja 30 dienas ari pēc pēdējās izkraušanas, a vel iepriekšējais rēķins nav samaksāts