www.sudzibas.lv Foto Angels Maldinoša info par papīra formātā foto pasūtīšanu

Foto Angels - Maldinoša info par papīra formātā foto pasūtīšanu

Kārtējo reizi skolā bērnu fotografēšanu veica šī foto studija, bildes ir briesmīgas, bet ok, vajaga jo fotografējas, izvēloties foto, papīra veidu, izmēru, pievienojot grozā, lai foto ielādētu par velti jāveic pasūtījums uz 20€, savādāk pie foto nav iespējams tik, ok, pasūtīju, apmaksāju pasūtījumu, izvēlējos piegādes veidu un gaidu. Un tur sākas problēmas, piegādes termiņš beidzies, kad sazinos ar foto studiju izrādās es samaksāju 40€ par digitālajām foto, ne papīra. Kad dod iespēju veikt pasūtījumu virs 20€ digitālā veidā, sanāk 2x samaksāju par digitālajām foto, kaut kad pievienoju foto grozam izvēlējos papīru, izmēru un piegādes veidu. Naudu protams neatgriež, foto nav.

05.12.2022

Atbilde no Foto Angels Support Pārstāvja atbilde 02.03.2023

Labdien,

Veicot digitālo bilžu pasūtījumu ir papildus paziņojums, ka tas ir digitālo bilžu pasūtījums un tās netiks izdrukātas. Nav iespējams veikt pasūtījumu, lai to nepamanītu.

Aicinām uzmanīgāk veikt pasūtījumus. Ja notikusi kļūda, tad aicinām uzreiz vērsties atbalsta dienestā, kur var pieprasīt risinājumu situācijai.

Papildināts 🐞 Biz 02.03.2023

Problēma vispār no foto studijas puses netika risināta, pretīm nākoši nav un uz sūdzībām novērst turpmāk kļūdu, netiek ņemts vērā. Ne 1x sūtītas fotogrāfijas bija no telefona, bet 1x un pēdējo tik nepatīkama pieredze.

🐞

🐞 🐞 Biz 05.12.2022

Jā fotogrāfijas gribētos skaistākās, liela daļa nav saprotams kas ir fotografēts

🐞 🐞 Biz 02.03.2023

Diemžēl vēršoties pie Jums, saņēmu tikai atrakstīšanos, ka pati vainīga. Vēršu Jūsu uzmanību uz to, ka nav loģiski, lai dabūtu foto failus jāveic pasūtījums uz 20€,ari ja kļūdaini pasūtīju vienkārši digitālos failus, tad pēc 20€ nebūtu jāmaksā par to ko es būtu dabūjusi par velti, ja veiktu pasūtījumu uz 20€.Man pasūtījums bija uz 36€,kur varēju ieekonomēt 16€.

K Kviesis 03.03.2023

Vecākiem un audzinātājiem, skolotājiem. Zinot, ka konkrētajā dienā plānota fotografēšanās, jēdzīgāk ir kādam no vecākiem (kurš prot rīkoties ar foto kameru) paņemt nomā uz vienu dienu jēdzīgu verķi ar lēcu (a7sII-III, +f2.8) (būs kopā ap 40-60 EUR viena diena), un sabildēt pašiem. Pēc tam grupiņā lejupielāde no failiem un lieta darīta - rezultāts ar garantiju būs labāks, jo atbildība šajā gadījumā ir lielāka. Tā 1-2 stundas sabiedriskā darba neko daudz neizteiks. Man, piemēram, ir fotografēšanas stāžs 25 gadi. Uzreiz pamanu, par ko ir vērts maksāt, un par ko nav..

A Augusts 17.05.2023

Eu, Kviesi- kurš maksās par fotoaparāta īri? Bez gaismām fotogrāfesi? Vienā dienā visus bērnus nobildēsi? Bildes neapstrādātas vecākiem dosi? Kurš no vecākiem mācēs fotogrāfēt ar tevis nosaukto fotoaparātu? Varbūt tu pats ar 25 gadu stāžu, kurš laikam nekad nav bildējis ar studijas gaismām? Kāpēc tad tu tā nedari, ja tas ir jēdzīgāk? Un rezultāts nebūs labāks, jo manis iepriekš minētais ir svarīgs kvalitātei, tāpec jau izvēlas fotokompānijas nevis vecākus kas bildē mānus mērnus. Un ko darīsi ar eloktronisko fotogrāfiju failiem- telefona saglabāsi un kad mainīsi iekārtu visas bildes pazudīs, vai tomēr jēdzīgāk uzaicināt fotokompānijas un viņi tavā vietā visu izdarīs, gan nofotogrāfēs, apstrādās bildes , izdrukās bildes un iedos tev rokās?!