Forus Taxi - Zādzības

Ļoti negodīgs taksometra vadītājs (Valters Indulēns) . Mums palika telefons taksometrā (tq8109) . Centāmies sazvanīt necēla, kaut gan izsekošanas programma uzrāda, kur dodas. Zvanījām uz internetā Forus Taxi numuru, tur vīrietis atbildēja, ka neesot viņa mašīna, bet nodos ziņu šoferim. Pēc 5min mums pārzvana un Saka, ka šoferis mums piezvanīs, lai vienotos par telefona atgriešanu. Bet nekā, tā vietā izslēdz telefonu (atradās jau Vecrīgā) , lai vairs nevarētu izsekot. Tā mūsu telefons ar naudu un bankas karti netika atdots. Pat negaidīju, ka teksometra firmas vadītājs vienkārši var atbildēt, nav mana mašīna neko nevaru palīdzēt. Tā kā pievērsiet uzmanību mašīnas numuram tq8109. Negodīgs šoferis. Nu jau sāku domāt vai visa firma nav tāda.

10.10.2022