Fortum Latvia - Meļi

Vēlos jūs brīdināt, ka Fortum Latvia ir krāpnieki un meļi. Tas nevienam nav noslēpums, ka maksa par siltumenerģijas pakalpojumiem ir ļoti augsta, turklat ļoti nekval;itatīva, mēnesī ir jāmaksā 150 LS, bet dzīvoklī ir mazliet siltāks nekā ārā un vēl piedevām, ja ir mazs bērns, tad super. Šada summa tikai par siltumu ir nereāli augsta un skaidrs, ka normāls cilvēks par to samaksāt nevar. Kad mēģināju ar viņiem vienoties, man ļoti laipna darbiniece paskaidroja, ka protams, nekādu problēmu pārskaiti 40 LS un mēs nosūtīsim vienošanos par parāda atmaksu. Es tā arī izdarīju, bet solītās vienošanās vietā saņēmu vēstuli no tiesu izpildītājas par parāda piedziņu. Kad interesējos, kā tā, tad sākās visdažādākās atrunas, ka lūk tur kaut kad pirms 10 gadiem jums tur bija parāds 5 LS t'apēc mēs, tomēr nevaram neko palīdzēt. Protams tiesu izpildītāja I.Andrejeva dzīvo pa Kanāriju salām un uz tel. neatbild, a kas tai naudiņa nāk un pie vienas vietas, ka tu badā dzīvosi, parādiņu taču jāmaksā, greznas mājas jāuztur un krutas balles jārīko. A kas pa daļu gar citiem, nekāda, ka tik kabatas pilnas ar naudu. Tā kā es iesaku, pirms jūs mēģinat ar šito krāpnieku kantori kaut ko sarunāt, vispirms pakonsultējaties ar zinošu speciālistu, lai nesanāk kā man uzmet un vēl paņirgājās.