www.sudzibas.lv Fixprice Latvia SIA Bezatbildīgā attieksme pret saviem darbiniekiem

Fixprice Latvia SIA - Bezatbildīgā attieksme pret saviem darbiniekiem

Pirmkārt veikala vadītajai nav vispār sapratne par to, ka vajag sarunāties ar saviem klientiem un arī darbiniekiem. Nesen kad biju veikala ar saviem bērniem, viņa ļoti rupji pateica mums atstāt mantas skapīti un arī dzirdēju, ka savus darbiniekus pazemina, kliedz tieši zāle, kur viss redz klienti. Ne pirmo reizi dzirdu par šo veikalu vadītāju. Nekad nenākšu uz šajā veikala. Ļoti zel darbiniekus.

Papildināts kristine.pika 14.09.2023

Iet runa par Rēzeknes veikalu, kas atrodas Atbrīvošanas alleja pretī Maxima XX.

VSR 14.09.2023

Tas saucās, kā direktore nezin profētiku.
Kādreiz, kad strādāju vēl uz cita cilvēka, neviss uz sevis, uz manis, arī, pircēju klātbūtne, direktore uzbļāva.
Kad mēs iegājam uz noliktavu, es viņai iesitu pa nierem un uzrakstīju atlūgumu.
Cerams, kaut ko viņa saprata.

kristine.pika 14.09.2023

Īsti ļoti žēl darbiniekus, kas tur strāda, ļoti jaunie pusaudži. Man liekas ka viņiem parasti nav izvēle, jo pilsēta grūti atrast darbu un tad vajag parasti paciest šos visus pazemināšanas un viņi parasti baidās pazaudēt darbu.