www.sudzibas.lv Fix Price Slikts serviss

Fix price - Slikts serviss

Labdien! Ar meitām braucām uz jūru un zinājām, ka Bolderāja atrodas fix price veikals. Meitām gribējās ļoti padzerties un tāpēc izlēmām tur iegriezties. Bet tā bija noteikti mana pēdējā reize kad apmeklēju šo veikalu. Aiz plauktiem sarunājās divi darbinieki, neredzēja mani jo stāvēju otrā pusē. Sarunājās krieviski, temats šokēja. Citēju: Putins ienākšot lv un visiem latviešiem būšot beigas. Piedodiet, bet uzskatu, ka tas ir nepieņemami, naida kurināšana. Vairs savu kāju tur nesperšu.

Fix Price pieder krieviem... Ko vēl gaidīt...

Fix Price — российская сеть магазинов в формате «магазин фиксированной цены», управляющая компания ООО «Бэст Прайс». Сеть включает в себя более 5000 магазинов, работающих в более чем 1300 населённых пунктах в 80 регионах России[2], а также в Грузии, Казахстане, Латвии, Белоруссии[3], Узбекистане[4], Киргизии[5] и Монголии[6].

G Gulbenietis 24.04.2023

Spēri tu kāju, jo bez skidkām lētāka veikala lv nav un spersi tālāk. Zolitūdes traģēdija arī uz mēnesi daudziem lika neiet uz maxima veikaliem. Kāpēc tad nepiestāji rimi?

B Bez_vārds 24.04.2023

Galvenais jau savu komentāru nolaikot.

J Jureta 24.04.2023

Nekā tur lēta nav, un pilns ar nekvalitatīvu preci.

G Gulbenietis 24.04.2023

Nē, galvenais ir tevi uz zoba pavilkt, bērnu nīdēja. Burgeru nopērc! Oi, mēneša beigās piķa pietiek tikai mitrajām salvetēm :D.

A AliceAlice85 24.04.2023

Zināju ka tur lētāk,parasti iepērkos Imantas Fix Price veikalā,bet nekad neko tamlīdzīgu nebiju dzirdējusi,vaidzēja uz Rimi.

S Sīka2 24.04.2023

Ak tu nabadzīte. Aizej un paraudi.

T tainsīgatiesa 24.04.2023

Latvanei perdaks ekslodeja vien uzvārda Putins🤣

A AliceAlice85 24.04.2023

Vienīgais kas var eksplodēt tās ir acis no jūsu gramatiskajām kļūdām.

T tainsīgatiesa 24.04.2023

Latvane arī gramatikas vaktētājā🤣🤣