www.sudzibas.lv Fitspot Drausmīgi darba apstākļi

Fitspot - Drausmīgi darba apstākļi

Nekad neieteiktu strādāt fitspot. Runāju par Elijas ielas. Aukstā laikā strādājot tur var pārsalt. Darbinieki sēž ar ziemas jakām un tāpat trīc no aukstuma. Darba devēji ir iedevuši mazu radiatoriņu un domā, ka viss ir pietiekami. Kad ir stiprs lietus vai sniegs mūžīgi no grieztiem tek ūdens, darbinieki tik skrien ar spaiņiem rokās. Sūdzās klienti un tas viss ir jāuzņem darbiniekam, vadībai - izskatās vienmēr vienalga. Vasaras laikā atkal ir problēma, jo šausmīgs karstums, tur arī lietas labad nekas netiek darīts.
Par algu vispār raudāt gribas. Alga kāvēja var teikt, ka vienmēr. Tā kavējās pat līdz mēnesim. Gandrīz vienmēr darbinieku trūkums. Ja domā, ka viegli varēs apvienot ar kādu citu darbu vai skolu to izdarīt būs gruti. Darbinieku trūkuma dēļ var rakstīt pat 23 vakara tava brīvdiena un prasot lai izej uz mainu. Tava brīvdiena tev var zvanīt ari 6 no rita un teikt lai izej, jo kads pēkšņi nevar. Tas nenotiek reti, bet salidzinosi biezi.
Nekādi algu čeki netiek doti. Nesaprotami kā izrēķināta ir alga.

V