www.sudzibas.lv Fallet.LV Krāpšana zagšana

Fallet.LV - Krāpšana zagšana

Cilvēks Apkrapa visu Mūsu serveri nozaga vienam cilvēkam 10euro mūsus serverim visu zaga centas nozakt Skriptus un pašu erveri tas jautaja servera paroli utt nekad neuzticaties viņam to visu var redzet interneta ka viņs ir krapnieks nedodat viņam savos serveros Administrātoru tas jūs apkrap viņs ir ļauns cilveks kas visiem dara ļaunu oj visiem serveriam Neuzticaties viņš jūs apkraps

Papildināts SkyWolf 06.02.2017

Cilveka vārds ir Rudolfs knaviņš Neuzicaties viņam

S SkyWolf 06.02.2017

Fallets vai arī Rudolfs knaviņš Ir zaglis un krapnieks

E Edgars Kanavins 06.02.2017

Sveicināti Tauta šis cilvēks bija pasūtijis lai palīdzu serveri attistīt naudu tā arī nēsm saņemis kādi 10 eiro? tie bija 5 eiro nu wtf vienkarši ? ko tu vēlies ar šo panākt? tas ka tevi pametu ar visu serveri un aizliedzu tev savu gm izmantot ? wtf? un palaidi serveri uz 0 es vainīgs aksts tu esi!

E Eproxx 06.02.2017

Pirmkārt tev derētu iemācīties rakstīt gramatiski pareizā latviešu valodā, un tad jau rakstīt sūdzības šāda tipa portālos. Tehnisku gadījumu jomā jau var vērsties kaut vai Kodu Krātuvē, nevis uzticēt savu naudu kādiem nezināmiem cilvēkiem.

BondsBonds 07.02.2017

Pokemon piecpadsmit gadniekiem būtu jāaizliedz posti par 10 eiriku zaudējumiem, jo šis komentārs maksā dārgāk!