Eurolife Technologies - Disckriminēšana

Darbinieku atlases procesā uzņēmums drausmīgi diskriminē darbiniekus! Piepelnīšanas pēc nolēmu pieteikties izsludinātai Krupjē vakancei. Atnācu uz angļu valodas testiem. Visu nokārtoju perfekti par ko esmu droša ,jo tikai gadu atpakaļ ieguvu starptautisko biznesa angļu valodas zināšanu augstākā līmeņa diplomu, kā arī esmu angļu valodas pasniedzēja un jau 3 gadus dzīvoju angliski runājošā ģimenē. Tomēr nākošajā dienā saņēmu atteikumu bez jebkāda iemesla izskaidrojuma un pat netiku aicināta uz otro kārtu. Uzziņai, neesmu ne neglītene, ne vecāka par 25, ne arī apaļīga vai nevīžīga.Labprāt iesniegtu prasību tiesā pret šo šarškinu kantori, jo kam ir domātas darbā pārrunas un darbinieku atlases kārtas ja beigu beigās darbinieki tiek izvēlēti pēc KĀDA personālās gaumes vai?

V

R ri4y 18.02.2015

Jūs esat smieklīga! Tāpēc Jūs arī nepieņēma darbā, jo pēc rakstības var redzēt ka Jūs esat agresīva un viegli nokaitināma! Šādās iestādēs parasti pieaicina psihologu, kurš veic personas testēšanu pēc rokraksta, kā arī angliski tekstā varētu būt dažas frāzes, kur loģiski jādomā, tāpēc arī neesat izturējuši testu! Par šādu attieksim un pašpārliecinātību, es Jūs arī nepieņemtu darbā!