ES HOLDINGS SIA (Edgars Skulte bijušais īpašnieks) tagad uzņēmuma nosaukums sauleseksperts.lv - Nenorēķinās par piegādātajām precēm

Edgars Skulte (kurš SIA ES Holdings dokumentos oficiāli nefigurē kā valdes loceklis vai īpašnieks, bet faktiski kārto visus darījumus jeb pareizāk izvairās no parādu nomaksas) nemaksā par piegādātajām precēm vairāk kā 10 000 EUR apmērā, regulāri melo, tukšus solījumus solīja un beigās vairs neceļ telefonu, kā viens no tel.nr. 26527826. Esmu vairākus oficiālus paziņojumus nosūtījis uz juridisko adresi Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073, bet šogad jūnijā ir nomainījis juridisko adresi uz Ziedu iela 12, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601, regulāri nodokļu parādi (iesaku lursoftā papētīt arī visu saistīto uzņēmumu datus, kuriem arī ir nodokļu parādi - SIA "TCH Investments", SIA "RAVEX LV", un kā vēl viens no saistītajiem uzņēmumiem (kur vispār nefigurē Edgars Skulte, bet internetā viegli pēc Edgara telefona numura var atrast sasaistību ar Edgaru Skulti ir SIA "EL SYSTEMS GROUP", kuri pozicionē sevi kā "ekspertu" saules paneļu uzstādīšanā... Pievienoju tāmi, kur var redzēt SIA "EL SYSTEMS GROUP" sasaisti ar SIA ES Holdings un visos dokumentos figurē tas pats telefona numurs, kas pieder Edgaram Skultem).
Tagad arvien vairāk parādās sūdzības par šo cilvēku. Ir daudz saistīto uzņēmumu un "brendu" ar kuriem strādā, tāpēc cilvēki neuzķerieties uz krāpniekiem. Uz doto brīdi jau ir izdzēsis mājas lapu www.Elektrosistemas.lv un socialajos tīklos vairs nevar atrast Elektrosistemas.lv profilus. (pievienoju bildi, no Edgara publiskā facebook profila, kur pats ir norādījis sasaisti ar Elketrosistemas.lv) Tagad visus uzņēmumus pārsauc un darbību turpina ar www.sauleseksperts.lv, socialajos tīklos var atrast kā https://www.facebook.com/sauleseksperts.lv/. Neuzķeraties uz šo "darboni", kurš regulāri maina SIA nosaukumus, dibina jaunus SIA un maina nosaukumus.

B

I Inform2 11.07.2023

Mēģiniet Facebook viņa profilā ierakstīt !,viņam patīk zīmēties !,nedaudz zinu viņu -ļoti nepatīkama persona !

I Inform2 11.07.2023

Sniedziet policijā iesniegumu par krāpšanu !

Varbūt palīdzēs !,viņš atvēris firmu Igaunijā :

Company name Scultex OÜ