www.sudzibas.lv Eotour Eotour i Turcija

Eotour - Eotour i Turcija

Napiwite o firme EOTOUR,
kotoraja predlogajet raboty v Turcii, v 5* oteli ? sejcas mnogo objavlenij v zip.lv i v ss.lv
v NVA vrode u nix net licenzii, kto nibudj rabotal u nix?

D

N NaNa 15.02.2010

Eotour ir krāpšana, agrāk sauca water symphony, nomaina nosaukumu un turpina tās pašas darbības. Paņems no jums naudu, bet darbs tā arī nebūs, ja zvanīsiet un prasīsiet atpakaļ - Ingūna Vanzoviča nolamās jūs un populārākais teksts ir - kas mēs vienā smilšukastē esam čurājuši, ka te uzdrošinies kko prasīt. Neticiet viņai!!!

I Inguna Vanzovica 08.03.2010

Labvakar! Mans vārds ir Ingūna Vanzoviča. Ir patiešām ļoti nepatīkami lasīt šādus komentārus, vēl jo vairāk, ka tā nav taisnība un būt nevar.
Līdz šim uzskatīju zem sava goda lasīt vai vēl vairāk rakstīt ko līdzīgu šāda veida interneta lapās. Uzskatu, ka jebkuru konfliktu, ja tāds ir, var atrisināt savstarpēji vienojoties.
Tie kas agrāk rakstīja uz žogiem, tagad raksta internetā.
Par ko ne. Vārdi izdomāti, fakti sagrozīti, bet cik daudz emociju šāds rakstiņš var izraisīt.

Ņemot vērā, ka tik tiešām esmu saistīta kā ar EOTOUR, tā arī ar WATER SYMPHONY, un zem visa, ko daru, es parakstos personīgi, uzskatu par nepieciešamu veltīt savu laiku un turpmāk atbildēt uz katru šādu faktu.
Jūs, cienītā, varat saukties kā gribat, bet es ļoti labi zinu, kas Jūs esat.
Mūsu starpā ne reizi vien ir bijusi asa diskusija, jo Jūs pieļāvāt ne vienu vien familiaritāti un uz manu aicinājumu saglabāt lietišķu toni un attiecības, izrādījāt gados jauniem cilvēkiem tik raksturīgo bravūru un maksimālismu.
Paskaidrošu Jums un visiem tiem, kas lasa, lasīja un lasīs šos augsti intelektuālos daiļdarbus.

Kompānija EOTOUR (Turcija, 15 gadi) ir sadarbības partneris Latvijas kompānijai WATER SYMPHONY (4 gadi), kuras īpašniece esmu es personīgi.
Līdz ar to visiem strādāt gribētājiem tiek nodrošināta dubultdrošība un uzraudzība visas mūsu sadrbības un darba perioda garumā (to praktiski Rīgā nepiedāvā neviena cita darbā iekārtošanas kompānija).
Mana kompānija ne tikai sniedz izsmeļošu informāciju par darba piedāvājumiem Antālijas viesnīcās, bet ar EOTOUR darbinieku palīdzību nodrošina pilnu servisu, cilvēkam ierodoties Antālijā - sagaidīšanu lidostā, transfēru uz viesnīcu, iepazīstināšanu ar darba devēju, darba vietu, darba prasībām un noteikumiem, dzīves vietu, kā arī katru nedēļu kompānijas EOTOUR vadītāja Romina ierodas viesnīcās, lai noskaidrotu kā darbinieku, tā darba devēju viedokli, vēlmes, pretenzijas, kuras tad nu secībā risina.
Ceru, ka izsmeļoši Jums, Nana, izskaidroju un turpmāk nestāstīsiet muļķības par nosaukumu maiņu.

Tagad par visu pārējo, ko sarakstījāt. Es Jums nosūtīju uz e-pastu uzaicinājumu sazināties ar mani un izskaidrot savu neapmierinātību, un atrisināt konfliktu, ja tāds ir, bet cik noprotu, Jūs dodat priekšroku publiskai apspriešanai. Lai notiek! Tāds gadsimts.

Parakstot Līgumu ar manu kompāniju un aizpildot Anketu, Jūsu kandidatūra tiek iekļauta kopīgā Prezentācijā (datu bāzē), kura katru nedēļu 2 reizes nedēļā tiek rādīta dažādiem darba devējiem, dažādām viesnīcu personāldaļām.
Ir elementāras prasības, kas ir kopīgas visiem kandidātiem. Viena no tām ir valodu (angļu un krievu) zināšanas. Jūs tikāt brīdināta, ka, nezinot krievu valodu, būs grūti Jums nodrošināt animatora vai animatora MINI klubā darbu. It īpaši ziemas sezonā.
Bet, neskatoties uz visu, Jums darbs tika piedāvāts vairākkārtīgi, taču, diemžēl pastāvīgās neizlēmības dēļ, šīm vakancēm tika apstiprinātas citas kandidatūras.
Tūrisma industrija Turcijā, Antālijā ir milzīga, personāla atlase mērāma simtos un tūkstošos, kas prasa ātru un precīzu darbu.
Diemžēl kandidāti no Latvijas nav vienīgie, kuri vēlas tur strādāt.

Kas attiecas uz nolamāšanu, es nekomentēšu... kas attiecas uz smilškasti...norādīju Jums, lai kontrolējat savas emocijas un dodiet sev atskaiti kā un ko Jūs runājat.
No Jums tika paņemta 100% samaksa par pakalpojumu, jo bija saņemts apstiprinājums Jūsu kandidatūrai un pirms aviobiļešu pirkšanas tas ir obligāts noteikums.
Bet, tā kā atkal tika novilcināta atbilde un vakance tika aizpildīta ar citu kandidātu, Jums tika atgriezti 50% un Jūsu Anketu no jauna iekļāva Prezentācijā.
Es saprotu, ka ir grūti pieņemt atbildīgu lēmumu un parakstīt Darba līgumu vismaz uz 8 mēnešiem, kam seko darba vīzas izgatavošana, kas ir gan kā garantija, gan papildus atbildība, bet tāpēc, ja kaut kas atkal un atkal noiet greizi, nevajag vainot visus pārējos.
Arī patlaban Jums ir izteikts darba piedāvājums, bet kur Jūs esat, kur ir Jūsu atbilde. Telefons atslēgts.
Ja kas vēl nav skaidrs, atkārtošu savu telefonu +371 28 26 46 77. Arī citi interesenti laipni lūgti zvanīt.
Paldies!
Jauku vakaru!

ž žurkaKornēlija 08.03.2010

Hmm, ļoti pieklājīga un izsmeļoša atbilde un tā vien gribas domāt, ka tiešām darbā iekārtošana Antālijā noris ļoti solīdi un korekti...:)

A Anna 12.03.2010

Здравствуйте, меня зовут Анна и мне бы хотелось успокоить тех лиц, которые собираются воспользоваться услугами фирмы EO tour по трудоустройству в туристическом секторе в Турции. Компания выполнила все обязательства по договору и претензий к их работе нет. Я и моя подруга обратились в эту фирму в июне 2009, в Латвии оформляли все документы через Ингуну-представителя в Латвии, в Турции всеми делами занимается Ромина. Нам не только предоставили работу в престижном отеле Анталии, но и оформили все документы, необходимые для работы, предоставили билет, встретили в аэропорту. Нам предоставили прекрасную возможность работать и отдыхать одновременно на побережье Средиземного моря, спасибо!

S Sandra 12.03.2010

Darba meklētājiem Turcijā! gribu uzreiz pateikt, ka pagājušā gadā, pirmo reizi strādāju Turcijā, viesnīcā par animatoru mini-klubā. Sākumā bija lielas bailes doties ārzemēs, it īpaši Turcijā, bet mani satika lidostā firmas pārstāvis Romina, un aizveda līdz pašai viesnīcai. Strādāju 5 mēnešus, 5 zvaigžņu viesnīcā, ēdināšana un istaba bija apmaksātas, kā arī lidojums turp un atpakaļ. Latvijā ir aģente Inguna. ja ir vēlēšanās strādāt Turcijā, varat griezties EO Tour.

K kristine 24.03.2010

Darbs ko piedava si kompanija ir uzticams un viss seit ir vislabakaja kartiba!Nav saubu raizeties par kautko.Esmu atradusi darbu pateicotis ingunai ar Rominu un esmu apmierinata pilnigi ar visu!Seit viss ir nodrosinats, dzivosana, edinasana, jauka, draudziga atiieksme no darba kolegiem, darba deveja un protams netiksiet aizmirsti no Rominas un İngunas puses-vienmer tiks viss uzraudzigs lai butu jums dots pats labakais!Esmu seit laimiga stradajot turcija un noteikti atgriezisos vel un vel!Uzticieties un sadarbojietis ar İngunu kas ir musu agente seit Latvija!

A Anete 21.04.2010

Sveiki!
Šobrīd arī es esmu iesaistījusies EOtours kompānijā. Un varu palīdzēt Jums atrast darbiņu.
Pagājušajā gadā nostrādāju Turcijā vasaras sezonu. Un varu apzvērēt, ka viss būs vislabākajā kārtībā. Romina ir galvenā firmas pārstāve kas pret darbiniekiem, kā pret saviem tuviniekiem izturās. Latviešiem grūti saprast, bet nu tāda tā viņu nacioalitāte ir. =] Nav par ko baidīties. Darbs arī nav grūts un ir inetersants. Ja ir ineterese varat rakstīt. [slēpt]@inbox.lv