www.sudzibas.lv EnerGrid, SIA Saules Parki, Reģ. nr.: LV40203250455 Krāpšana, neizmaksā algas, paverdzina darbiniekus BEZ apmaksātām virsstundām!!!

EnerGrid, SIA Saules Parki, Reģ. nr.: LV40203250455 - Krāpšana, neizmaksā algas, paverdzina darbiniekus BEZ apmaksātām virsstundām!!!

Krāpšana, neizmaksā algas, algas lapiņas nav, paverdzina darbiniekus BEZ apmaksātām virsstundām! Nav iespējas tikt atvaļinājumā! Darba Līguma un cilvēktiesības vispār netiek ievērotas ne mazākās! VID un Darba inspekcija sarkanais karogs! Palīdziet!
Darbinieki tiek iebiedēti, ja palaidīs muti, tad atlaidīs nekavējoties! KAUNS! Un šitais kantoris vēl tiek pie valsts pasūtījumiem CSDD un LATVENERGO u.c. Par kādu kvalitāti var būt runa, ja darbinieks dienā knapi 60 eur saņem par padsmit stundu darba dienu. CSDD Tukumā jau noslīka un sagāzās viss industriālais parks. Cilvēki, izvairieties no šīs firmas!
Vadītāji, kas pazemo darbiniekus un atbildīgi: Kristaps Krūmiņš, Jānis Brikmanis, Jānis Labsvīrs. Elīna Grāvīte.

J Jānis Jumtiņš 18.09.2023

Vadītāji, kas pazemo darbiniekus un atbildīgi: Kristaps Krūmiņš, Jānis Brikmanis, Jānis Labsvīrs, Elīna Grāvīte.

Veronika Rudzinska 18.09.2023

Viens purns kriminālāks par otru :D

E Energrid 21.09.2023

Labdien!

Kā jau vairākkārt esam skaidrojuši saviem darbiniekiem, mūsu uzņēmumā aprēķinām izpeļņu, samaksājam nodokļus un izmaksājam atalgojumu. Skaidrā naudā saņemt atalgojumu nav iespējams.

Ja darbiniekam ir vairākas saistību izpildes lietas pie tiesu izpildītājiem, pēc likuma primāri tiek izpildītas tiesu izpildītāja prasības. Pārējā summa tiek pārskaitīta darbiniekam.

Darba līgumā un algas lapiņā ikviens dabinieks var redzēt, kā tiek aprēķināts atalgojums.
Pamatalga + piemaksa par padarīto. Jā, piemaksas meistariem atšķiras, jo ir piesaistīta padarītajam darbam.
To neizprotot, var rasties pārpratumi, taču ar ikvienu darbinieku esam to pārrunājuši, darbu sākot.

Tai pat laikā, kā minēts darba līgumā, par nekvalitatīvi paveiktu darbu, ja to labot dodas cita brigāde, piemaksa netiek rēķināta. Tā tas notika ar šajā sūdzībā minēto objektu Tukumā, kur šobrīd sistēma jau ir izlabota.

Ja Jūs norādītu savu īsto vārdu, jo šādu cilvēku mūsu komandā neatpazīstam, labprāt aicinātu Jūs uz trīspusējam sarunām ar Darba inspekciju vai VID, lai kompetentās iestādes palīdz izskaidrot esošo situāciju.

Kā arī vēlamies norādīt, ka ir ļoti neētiski nomelnot mūsu komandu. Minētie cilvēki, tāpat kā ikviens jaudīgs “EnerGrid” darbinieks, ir būtiska mūsu komandas sastāvdaļa, kas palīdz ne tikai zaļās enerģijas ieviešanā Latvijā, samazinot elektrības izmaksas neskaitāmiem cilvēkiem, bet arī ir panākuši, ka rodas jaunas darba vietas nu jau aptuveni 100 cilvēku.

Energrid SIA ir enerģētikas uzņēmums, pamatdarbība ir elektroapgādes projektēšana, izbūve
un solāro parku būvniecība.
2022. gadā apgrozījums 4.8 milj. un nodokļos nomaksātā summa 1.5 milj.

J Janisberzins866 02.10.2023

Jā, tā ir! Uzmanieties cilvēki! Man neizmaksāja 800 eur pa diviem mēnešiem kopā! Jautāju kad samaksās un kas ar virsstundām - man pateica strādāt apnicis, bez darba gribi palikt? WTF? Domāju, ka normāls uzņēmums sākumā. Bet nē, te shēma aiz shēmas kā tikai ietaupīt naudu un iebiedēt un apkrāpt darbiniekus!

E EnerGrid sūda gabals 09.12.2023

Neizmaksā algu laikus, ka arī minimālo cietu algu. Visu laiku jāstrīdas, lai tomēr izmaksā, bet ne vienmēr sanāk. Apnika skraidīt pakaļ ar izstiepto roku. Darba līguma pilnīga ignorēšana no valdības puses, katru dienu jāstrādā virsstundas, par kuriem neviens proti nemaksā. Šausmīgs uzņēmums, visi melo un centās izspiest no darbinieka visu sulu, bet mēneša beigās nesamaksā algu.