www.sudzibas.lv Elvijs Vikštrems Разводчик

Elvijs Vikštrems - Разводчик

Эта личность Elvijs Vikštrems обещает что все сделает, все загрузит в систему bis.lv. Я ему звоню уже 5 месяцев, он трубку не берет с моего номера, звоню с другого, подымает, говорит все уже почти готово и снова уходит в подполье. Мошенник это еще мягко сказано. Не имеет никаких сертификатов и прав подписи. Не связывайтесь с ним!

Papildināts Кристина Дубович 18.11.2020

Якобы проектировщик. Каждый день на SS.LV ищет новых лохов.

Papildināts Кристина Дубович 18.11.2020

На ss.lv ищет лохов каждый день. Его номер 28282721.

E Elvijs Millers 18.11.2020

Hmm, interesanti gan :)
Pirmkārt, šī sūdzība nāk no neīsta profila, jo tāds cilvēks neeksistē.
Otrkārt, neesmu nekad sadarbojies ar šādu personu - Кристина Дубович
Treškārt, neesmu saskāries ar šādu situāciju, kāda tiek aprakstīta sūdzībā.
Varbūt varat personīgi stādīties priekšā un atrisināt problēmu kā pienākas - darba dienās un darba laikā?
Vai arī šī sūdzība ir tīrākā apmelošana un nomelnošana.

I Ilvija 14.12.2020

Interesanti gan, Elvij!
Jauki Tevi redzēt šajā mājaslapā!
Varbūt mēs varam atkal stādīties priekšā un atrisināt mūsu problēmu no kuras Jūs bēgat prom?

Šobrīd neiet runa par profilu bet par jūsu maldīgo darbību ,maldīgo solīšanu un daudz ko citu kas nebija paveikts no jūsu puses. Ļoti žēl ,ka jūsu dēļ mēs zaudējam veselu gadu.Ja jūs celtu klausuli kad jums zvana un turētu solījumus es netērētu savu laiku rakstīt sūdzību

J Jekaterina Kustova 21.12.2021

А он кроме того как написать что все вокруг «фальшивые профили» ничего не может. На него три жалобы, на этом сайте, и в каждой он пишет одно и то же.

A ABtek 26.11.2020

Esmu Elvija klients.
Man ir tikai un vienīgi pozitīva pieredze, varu ieteikt ari citiem, viss notiek raiti un profesionāli.

J Jekaterina Kustova 21.12.2021

Профиль создан в тот же день что и написано это сообщение - 26.11 😁😁😁 Клоун ты Элвийс

A Andis Pr 14.12.2020

Pilnīgi piekrītu sūdzībai.
Arī manu projektu nepabeidza. Lieta būvvaldē tika iesākta, daļa naudas samaksāta (1700 e), bet tiklīdz vajadzēja iesniegto projektu labot, sākās dažādi attaisnojumi, tai skaitā kovids utt.. pāris mēnešu vilka garumā, līdz iesniedzām policijā iesniegumu, bet protams tur neko un jāvēršas civiltiesā. Naud nav tik liela protams, bet tas laiks, kas tika pazaudēts dēļ šī cilvēka ir apmēram 6 mēneši.
Noteikti neiesaku, slikta pieredze.

E EvaSi 05.03.2021

Identiska situacija Kekava! Kops 2019.gada beigam! Krapnieks,melis! Vajadzetu visiem versties Civiltiesa,lai sanem pec nopelniem!

I Ilvija 14.12.2020

Biju Elvija klients.
Man ir tikai un vienīgi negatīva pieredze, varu neieteikt citiem, viss notiek raiti un profesionāli krāpnieciski.

E Elvijs Millers 05.03.2021

Šādu personu es arī nepazīstu. Varbūt stādaties priekšā ar īsto vārdu un uzvārdu, lai varētu atrisināt šo situāciju. Nekad neesmu strādājis ar Ilviju.

J JĀNIS&123 11.06.2021

Tu vispār nekad neesi strādājis

J Jekaterina Kustova 21.12.2021

Аналогичная ситуация, только он был на другой фамилии. Кинул нас на 1150 евро. Собираемся писать заявление в полицию. Предлагаю написать коллективное заявление. Если вас тоже обманул этот человек, напишите мне пожалуйста на [slēpt]@gmail.com

J Jekaterina Kustova 21.12.2021

Элвийс, ты что дурачком прикидываешься? Я тоже писала тут жалобу на тебя, и там в комментариях ты тоже пишешь что все люди которые там отвечают выдуманный профиль. Ты заигрался уже по полной, на тебя уже несколько заявлений в полицию есть, скоро будет еще! Самое время ещё раз поменять фамилию

E EvaSi 23.12.2021

Nav redzams Jusu epasts