www.sudzibas.lv Elviauto Slikts serviss

Elviauto - Slikts serviss

Drausmīgs serviss! Mehāniķis paņem mašīnu lai salabotu, uz zvaniem, īsziņām neatbild, mašīnu vairākus mēnešus neatdod. No mehāniķa ne ziņas par mašīnas stāvokli.. Vissliktākā pieredze, neiesaku nevienam, ja negribat palikt bez mašīnas. Strādā jauni džeki, kuri nespēj neko izdarīt, tikai Sola katru dienu, ka mašīna būs gatava. Šausmīgi!

A Aqp12 31.07.2023
Slikts serviss, paņem mašīnas un neatdod

Drausmīgs serviss! Vissliktākā pieredze, Nekad neatstājiet mašīnu salabot šajā servisā, ja negribat palikt bez mašīnas uz nezināmu laiku. Mehāniķis paņem mašīnu, uz zvaniem un īsziņām neatbild, mašīnas negrib atdod vairākus mēnešus, ja atbild uz sms tad miljons atrunas, darbs nav izdarīts nekas nav izdarīts. Šausmīgs serviss! Uzmanaties no šādiem meistariem servisos!

K Kuzminātors 29.01.2024

Jā šī servissa īpašnieks ir Elvijs Zutis, kas nodarbojas ar krāpšanu un jau ir apkrāpis daudz cilvēkus, ja kādam ir interese var griesties Jūrmalas policijā uz viņu jau ir vesela mapīte!