www.sudzibas.lv Elektronika serviss Megina izkrapt naudu

Elektronika Serviss - Megina izkrapt naudu

19.05. aiznesu savu telefonu uz šo servisu, jo telefons iekrita ūdeni. Telefons tika ātri izvilkts izslēgts un izņemta baterija. Telefonam nestrādātāja dinamisks. Nolēmu lai neriskēt aiznesu uz servisu lai apskatās cik nopietni viss ir aiznesu pēc stundas uz servisu. Man teica 2 dienu laika ar mani sazināsies un pateiks vai ir labojams un cik tas izmaksas. Pagāja 3 dienas neviens ar mani nesazinās. Sagaidīju jaunu nedēļu mēģināju pati zvanīt un tas protams ari neizdevās, nesaprotu prieks kam tur sēž tas administrators ja nevar atbildēt uz zvanu. Tā es viņus sazvanīju pēc 3 dienam un viņš atbildēja ka vīnam nav informācijas un nodos meistaram lai ar mani sazinās. Tas tā ari nenotika. Aprieba jau gaidīt un 29.05. es aizgāju uz servisu un teicu ja vīniem nav laika labot lai atdod telefonu. Pateica ka telefons pa pusei slēdzas iekša un bus gatavs uz pirmdienu. Es saku pasakiet man izmaksas. Administrators aizgāja pie meistara un tas pateicis ka nestrādā matēs plate un ja varēs salabot tas maksas 70-80€ ja nevarēs salabot tad jāpasūta jauna plate un tas maksas 160€ par galaxy s4 matēs plati. Es pateicu paldies bet nemaksāšu tādu naudu un paņemu telefonu. Beigas izrādījās ka telefonu vajadzēja vienkārši uzlaidiet un par tam 10 dien telefons izžuva un paldies dievam viss strādā. Nesaprotami meistaro tur strādā. Neiesaku iet uz šo servisu tikai naudas izkrāpšana.

R