ELDITA= Montāžnieks D vai DE - Krāpnieki

Vakar, 4.novembrī, notikušas izmaiņas logu un stikla konstrukciju izgatavotāja SIA Montāžnieks D valdes sastāvā. Kā liecina Lursoft pieejamā informācija, uzņēmuma valdi pametis Uģis Klaužs, kurš konkrēto amatu ieņēmis vien kopš šā gada aprīļa, tolaik nomainot amatā ilggadējo valdes locekli Kārli Ķezi. Pēc izmaiņu reģistrācijas SIA Montāžnieks D valde turpinās strādāt vienas personas sastāvā, jo uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu turpina ieņemt Dainis Dobelis.

SIA Montāžnieks D kādreizējā amatpersona U.Klaužs vakar iecelta par SIA Montāžnieks DE valdes locekli, kā arī turpina pildīt SIA MD valdes locekļa pienākumus. Uģis Klaužs ir arī 2007.gadā dibinātā SIA ELDITA īpašnieks un valdes priekšsēdētājs.

SIA Montāžnieks D pagājušajā gadā palielinājis savu apgrozījumu līdz 3,616 milj.Ls, savukārt zaudējumi pēc nodokļu nomaksas veidojuši 77,390 tūkst.Ls. Uzņēmums pieder Dainim Dobelim.