"Elaks"

Nekad nepieteiciet izgatavošanai metāla durvis firmā "ELAKS". Mēs septembrī pasūtījām durvis ar stikliem, pēc mēneša (termiņš "Divu nedēļu laikā!") atveda durvis, kas derētu garāžai. Un tā sola un sola, ka tūlīt būs gatavas pieteiktās, bet tālāk par solījumiem netiek. Rasējumu nedod, lai mēs varetu vērsties Patērētāju aizsardzībā, drošības naudu neatgriež. Stulbums.

D Dace 26.04.2007

Nav taisnība! Gadu atpakaļ pasūtīju met ārdurvis.Viss bija SUPER! Ieteicu šo firmu darba kolēģei,kas pasūtīja arī met.durvis un arī logus.Arī viņai nebija pretenziju(firma pat atlaides logiem iedeva).Nupat esmu nobriedusi pamazām nomainīt dzīv.iekšdurvis,tad pēc laiciņa arī logus-domāju ka arī draudzēšos ar šo pašu firmu!

L ligi 02.06.2008

elax...foršas, gaumīgas durvis...jauks pasūtījuma pieņēmējs.kad mainīju dzīvesvietu šo firmu paņēmu vēlreiz un tagad iesaku savai mammai...

M Māris 13.10.2010

Pirms pus gada ieliku dzīvoklī šīs firmas izgatavotās dzelzs durvis, esmu ļoti apmierināts. Sagadijās tā, ka tajā laikā tika veikts kāpņu telpas remonts un tādēļ bija nepieciešams līdz remonta beigām paspēt ielikt labas dzelzs durvis. Veicot pamatīgu informācijas analīzi, izvēle krita uz firmu "Elaks". Durvis tika izveidotas 7 dienu laikā, un sarunātājā laikā meistari bija klāt (varētu pēc viņiem mērīt pulksteņus) un veica visus nepieciešamos darbus. Darbus veica Bogdanova brigāde. Iesaku!

B Būvuzraugs 11.08.2011

Profesionāļa ieteikums.
Labas metāla durvis ir tās, kas igatavotas bez karkasa vērtnē, pildījums ar siltumizolāciju ir visas vērtnes biezumā un ārpusē nebūtu metinājuma šuves. Ārdurvīm ir svarīgi, lai eņģes būtu montētas bez metināšanas, jo metinot nodeg cinkojums. Metinājuma šuves vietā rūsa izlien pēc 2 ziemas sezonām.
Ja šie priekšnosacījumi ir ievēroti, tad nav problēmu izturēt testus ugunsdrošībai, siltumizolācijai, skaņas izolācijai un nav jāvilto sertifikāti, kas nepieciešami CE sertifikācijai.
Diemžēl tam nepieciešamas iekārtas, kas maksā miljonus un Latvijā nevienam ražotājam tādu nav, skumji, bet fakts.
Attiecīgi gala produkts ir dārgāks un ar garu izgatavošanas termiņu, bet ilgtermiņā tas atmaksājas uz siltuma zudumiem (apkures izmaksas), ugungrēku telpu norobežojumu (nesadeg blakus dzīvoklis), skaņas un blīvējumu izolāciju (netraucē kaimiņu smakas un skaņas).
Baltijā tādas durvis izgatavo trīs kompānijas sajoos.ee, tammer.ee un fortas.lt. Vācijā no Latvijas tirgū pieejamām ir hormann.com.

M montegna 19.04.2012

Tikko dzīvoklim ieliku Elaks dzelzs durvis. Esmu pat ļoti apmierināta- izskatās ļoti labi, slēdzas arī ok. Ļoti jauki un pretimnakoši darbinieki. Galvenais, ka durvis izgatavoja ātrāk par noteikto termiņu, uzreiz ari zvanija un ielika- nekas nebija par lielu vai mazu- viss ir tā kā biju domājusi! Protams durvis nav lētas, bet uz drošības rēķina tomer taupīt nevaidzētu.

A Arigato78 11.01.2013

Priekš "Profesionāļa ieteikums" - Ko tu stasti par sajoos.ee, tammer.ee un fortas.lt? Tu pats redzeja piemeram enģus Fortas durvim? Enģi ir divreiz mazak ne kā vajag, krasošana arī nekvalitativa! Kvalitativakas durvis pec mana neatkarīga viedokļa ir labakas durvīs ir Saku Metals, ISG, Hormann un Baulains kas vairak tirgo privatiem!