www.sudzibas.lv Ekspresdruka SIA Algas nemaksaasana

Ekspresdruka SIA - Algas nemaksaasana

Šī firma pieņem darbā it kā pēc likuma - slēdz līgumu, visa alga tiek pārskaitīta jūsu bankas kontā, visi nodokļi tiek maksāti un it kā viss ir OK. Bet īstenībā tiek izmaksāta alga daļēi - pat ne puse par nostrādāto mēnesi, bet vienkārši "ceļa izdevumi". Un ja cilvēks nepatīk viņu atlaiž neizmaksājot ne kapeikas. Toties nodokļu grāmatiņa ir visi ieraksti veikti. Vienkārši cilvēku mānīšana- jūs strādājiet, bet mēs to naudiņu zināsim kā izmantot. Esat uzmanīgi.

J

A astrīda 11.08.2009

Ja tas ir tas uzņēmums, kurš nodarbojas ar semināru organizēšanu, tad arī lektoriem nauda par darbu samaksāta netiek vienmēr un savlaicīgi. Manā gadījumā jau kopš 2008.gada 13.decembra.

A apkrāptā 01.02.2010

Jā es šai firmā nostrādāju vairākus gadus, priekšniecība saviem padotajiem acīs skatīdamies melo, naudu savlaicīgi neizmaksā !
Aizejot no viņiem nauda jāgaida gadu!Apdomājiet ja gribat iet uz šo melīgo firmu!

M Māris 09.04.2010

Lektoram nemaksā autoratlīdzību par semināru no 2009. gada 24.februāra. Ceru, ka tomēr izmaksās, jo ir rakstveida līgums!