Eksperti.lv stihl Madona - Slikts serviss

Eju uz Stihl veikalu nopirkt zāģim ķēdi, tā kā iepriekšējā dienā biju nopircis zāģi bez sliedes un ķēdes, ņemu līdzi zāģi lai pārdevējs redz un saprot ko man īsti vajag, pārdevējs ok apskata modeli saprot ko vajag, iedod īsto ķēdi turpat malā ir galds uz kura mēģinu visu salikt, pēkšņi no noliktavas ienāk maza auguma vīrietis tādām netīrām drēbēm, smirdīgs pēc cigaretēm, droši vien kādu mēnesi ģērbj vienas drēbes un manas lietas nostumj zemē, labi ka nenomet zāģi zemē, Saka ka šis galds nav domāts, ok labi visu saprotu, pārdevējs kas pie kases ar šokā skatās uz viņu kas notiek. Man tāda sajūta ka esmu kaut kādā lopu Fermā, kur cilvēks izturās kā pret lopiem pametu barību ar kāju pasperu, gandrīz na.. J pasūtu. Skaidrs ka šajā veikalā vairāk neiešu un paziņām neieteikšu tur iegriezties. Saucās stihl veikals, drausmas.

F

Zaptsmaiz 24.01.2024

Pēc apraksta kkāds pilnīgs bomzis tur ienācis, kas uzstājas ,tā itkā piederētu viņam tur viss.
Vajadzēja veikalā atstāt sūdzību jeb uz epastu...lai drāž to smirdīgo personu!