www.sudzibas.lv Ekspert Real Estate Генеральный регламент по защите персональных данных

Ekspert Real Estate - Генеральный регламент по защите персональных данных

Я был поражен, когда женщина из компании сказала, что фотографии в сиви не нашла, и они так же оценивают по внешности, абсолютно не скрывая, что имеют дискриминационный подход к выбору кандидатов. С таким же успехом могли бы спросить о религии, расе, семейном положении, половой ориентации и т. Д.

V

S slikts.serviss 13.12.2023

Tad jau labi, ka nedabūji tur darbu. Labāk uzreiz uzzināt, ka nav laba kompānija nekā vēlāk.

M malinka9999 20.01.2024

Здравствуйте, извините пожалуйста возможно вы поняли не так правильно нашу просьбу!
Мы пишем в объявление присылайте ваше CV с фото! Компания смотрит на потенциальных кандидатов изучая ваше резюме и фото!
Почитайте пожалуйста закон, это абсолютно адекватная просьба!
Благодарим за ваше мнение и ценим его!

Labdien, lūdzu, atvainojiet, iespējams, jūs nepareizi sapratāt mūsu pieprasījumu!
Rakstam sludinājumā, sūtiet CV ar fotogrāfiju! Uzņēmums aplūko potenciālos kandidātus, izpētot jūsu CV un fotoattēlu!
Lūdzu, izlasiet likumu, tas ir absolūti adekvāti!
Paldies par jūsu viedokli mēs novērtējam!

V Vladimirrr 20.01.2024

"Darba devējs ir tiesīgs pieprasīt fotogrāfiju tikai tad, ja fotogrāfijas nepieciešamību paredz kādi speciāli normatīvie akti. Citos gadījumos, ievērojot Darba likuma 33., 34. un 35.panta noteiktās prasības darba intervijai, darba devējam nav tiesiska pamata prasīt darbinieka vai pretendenta fotogrāfiju. Fotogrāfija saskaņā ar Fizisko datu aizsardzības likumu ir personas datu aizsardzībā"

Скажите спасибо, что не подал на вас в суд. Да и не только в этом дело, смотрите на ситуацию шире.

И, кстати, ваш конкуреет меня принял и очень оценил мой внешний вид при встрече 😉