Dzokers, Valka - teatris

Labdien, gribu izkratīt to kas manī un manā sirsniņā ir sakrājies. Sūdzēšos nevis par iestādi , bet par personām kas sēž savos auto un gaida teātri pie Valkas džokera. Es ka strādājošs ģimenes tēvs,Rumāņu pārstāvis eju katru vakaru iedzert, tā mazliet un nopelnīt vel papildus naudu ģimenei. Saprotiet tak divas meitas aug. Esmu uzzinājis ka pie Valkas džokera cilvēki kam nav ko darīt , sēž savos auto un gaida kautiņus un skandālus pie džokera, lai ieliktu tur kur kur liek, saitā , man tas ir apriebies, mūžīgi sevi redzu, man ir kauns citreiz redzēt sevi ka sieva mani sit, es taču esmu vīrietis, īsts rumāņu virs. Citreiz raudu,. tas tā. man nav patīkami to skatīties video!! tur kur liek, saitā ceru ka pēc šīs sūdzības kaut kas mainīsies.valka policija ari ir? kāpēc nevāc TOS CIET.?lai dievs svēti.

H

V VOTE 28.12.2014

Nevajag staigāt pa tādām iestādēm tad arī sieva Jūs nesitīs un internet sevi neredzēsiet. Nopelnīt? Tur jau vairāk zaudējat nekā iegūstat. Acīmredzot arī Jūsu sievai tas nepatīk. Jūsu sūdzība nevietā.
Drīz arī meitas redzēs video kā jūs katru vakaru ejat uz tādām iestādēm, un to kā sieva jūs vāķī prom, Kā tad viņas jutīsies????

T trakotais 29.12.2014

Sargi sevi pats un Dievs Tevi sargās

B bb787 12.04.2016

Tā jau čigāniem mūždien notiek.Trači nemitīgi.