www.sudzibas.lv Dzintara Melodija Vadītāju attieksme

Dzintara melodija - Vadītāju attieksme

Senior Baltic, Marta Rustamova (sociālās aprūpes sektora vadītāja) pret darbiniekiem drausmīga ņirgāšanās un aizvainojoša. Daudzi iet dēļ viņas prom no darba un tāpēc liek citiem palikušajiem strādāt ar mazākām brivdienām, ja aprupetajs aiziet palidzet otram vinam tas stundas draud atvilkt no algas, bet nabaga darbinieki vini nostrādā nakti un vel viņiem jāstrādā diena un tas vis par niecīgu atalgojumu. Aprūpētājs nevar sniegt pilnvērtīgu aprūpi, jo visu laiku dēļ ši cilvēka ir stresā. Liek citiem atstrādāt slimības lapas un neatmaksa citiem slimības lapu. Ja cilvēks vināi nepatīk tad viņa dara visu lai bojātu dzīvi. Dēļ viņas atieksmes dēļ tur nav priecīgi strādāt, Viņas dēļ šī iestāde var aizvērties, bet vadībai vienalga viņiem patīk šāda vadītāja. Darbinieki ir rakstijuši direktoram sūdzības par viņu bet viņš neko nedara lietas labā. Man ir žēl to cilvēku kas tur strādā jo tur ir kā konsetrācijas nometnē un pat trakāk. Vel vina apsaukā cilvēkus un aizkaroši izturas ka būtu viņaii atļauja izturēties cietsirdīgi pret cilvēkiem. Kamēr viņa tur ir labāk tur nepieteikties darbā, pēc tam nožēlosiet. Zinu pēc pieredzes jo ilgi tur nostrādāju un ilgi pacietu šo izturēsānos. Pa nedēļu aiziet 6 cilvēki prom.

C

E editejudite 23.01.2018

Viss, kas rakstīts iepriekšējā sūdzībā, ir patiesība.Vadības attieksme augstprātīga un nievājoša. Ja negrib sabojāt nervus,labāk neielaisties nekādās attiecībās ar šo biznesa kantori-Dzintara melodiju.