www.sudzibas.lv Dzenis Sia Deļi, kokmatereāls

AtrisinātaDzenis Sia - Deļi, kokmatereāls

Nepasūtiet kokmatereālu no SIA "Dzenis" Jau kuro reizi pasūtu un dēļi ir drausmīgi! Vienā kubā aptuveni 2 - 5 deļi ir ar puvušiem zariem un iepuvi serdenē! Kad jautāju vai nevar bez tādiem? Atbilde ir "Nu tādi mēdz būt, tur neko nevar darīt! Es atvainojos! Bet nebūvēju šķūni, ceļu māju (koka karkass) Šorīt atveda jaunu partiju, cerēju ka nu šoreiz būs labāk, bet ir vēl trakāk! Praktiski visi dēļi ir saplaisājuši, daži ar iepuvi un izmēri staigā "no pasūtītā - 50x200x6000" dēļu biezums pat vienam dēlim ir nevis 50 bet 25Pasūtīju arī 4 bruses kā nesošos elementus. Divas bruses no 4 ir praktiski nelietojamas ar diezgan nopietnām plaisām. Kokmatereāls dārgāks kā apkārt esošajās zāģētavās, bet kvalitāte aptuveni 3 šķiras vai pat vel trakāk! Izmesta nauda ne par ko! Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Guntis 06.01.2016

Nožēloju savu izteikšanos un situācija bija pārspīlēta un ir atrisināta. Ļoti atvainojos par savām emocijām.

G