www.sudzibas.lv Drogas NE kad ne par ko ne iet stradat uz "DROGAS"

Drogās - NE kad ne par ko ne iet stradat uz "DROGAS"

Es nostradaju "Drogas" 4 gadus un daudzos veikalos . Tas nav darbs cilvekiem ,bet vergiem .Vini mak tikai solit un ne vairak sanem tur tik maz parbaudes laika uz rokas sanak 0.98sant./1 h. pec tam kad noliksi eksamenu 1.10/1h. pec laika tev var piedavat klut par vecaku pardeveju un utt. pemijas ir tikai vardi . garantijas ari tikai vardi . ja tu ne patiksi pec izskata regionalai tevi atlaidis vai kadam offisa darbiniekam tevi ari atlaidis . Draudzigo kolektivu ir loti maz tur . Rukat vajag ne normali daudz 200 st-250st ka nu kuru menesi un par to sanemsi loti maz attieksme ir loti slikta pret darbiniekiem .no pasa ita atnak parcenosana kuru japaspej uztaisit pa 1 st . caurumi, putekli ,planogrammas, kases teksts, zinasana par visu sortimentu, eksameni un vel daudz kas cits piem. tu it ka paraksties liguma kur i rakstits PARDEVEJS-KONSULTANTS ,bet tu vel esi kravejs ,apsargs ,kasieris, apkopeja un vel daudz kas cits . ne vienam ne kad muza ne piedavatu tur stradat .
KO vini prasa sludinajuma
Prasības:
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas; un vel anglu un vacu tev ir jazin
Labas saskarsmes spējas; lai klienti varetu uz tevis kliegt
Pozitīvi vērtēsim darba pieredzi tirdzniecībā.viniem uz to patiesiba ir vienalga

Mēs piedāvājam:
Profesionālu apmācību un izaugsmes iespējas; apmaciba murgs pilnigakais .... izaugsmes iespeja ja tikai tu kadam dirsu saksi laizit savadak atlaidis
Konkurētspējīgu atalgojumu un prēmiju sistēmu; atalgojums tikai uz papira smuki izskatas premijas loti reti
Rūpēties par savu veselību, izmantojot darba devēja apmaksātu apdrošināšanu. vina loti maz ko apmaksa un ne visi arsti to pienem)

VERGU DARBS.
NE runajot pat par agstak stavosiem darbiniekiem kuri doma ka vini ir ka Dievs .Daris viss ko vien velesies ar jums .

L Lindeee 02.08.2016

Piekrītu, drogasā nekad nevajag iet strādāt, jo tur ir murgs ne darbs, tur meitenes vergo, nevar apsesties padzert tēju, parrunāt, relaksēties. tur tikai visu laiku ir jāvergo viņiem, viņi uzdod tik daudz darbu, un + ir maza alga pie tam.
Tāpēc visspirms tu iesi tur strādāt izlasi sudzības.lv un tad izlēm..