Dr. Lesiņa - nolaidība

Labdien, vēlos brīdināt topošās māmiņas, kuru ceļi krustojas ar dr. Lesiņu - Stradiņu slimnīcas 25. (ginekoloģijas) nodaļā. Labprāt sazinātos ar sievietēm, kurām ir bēdīga pieredze nokļūstot nodaļā pie šīs dakteres. Kopā mēs varam kaut ko darīt. [slēpt]@tvnet.lv

I

S Sauliite 22.10.2011

Tu sūdzies par to, ka slimnīcas teritorijā ieraudzīji ārstu, vai par to, ka neviens Tevi nav uzņēmis bēdīgās pieredzes domubiedru klubiņā?

G Gunta 17.11.2011

Labvakar! Tā īsti nevaru saprast, kas patīk, vai nepatīk ar un par Dr.Lesiņu, bet vienu gan zinu un varu teikt, ka Dr.Lesiņa ir fantastiska, gudra, ļoti laipna, sirsnīga un jauka ginekoloģe.Es pie viņas biju poliklīnikā uz pieņemšanu un attieksme-pieklājīga, laipna! Ko vairāk var vēlēties? Cik jauki, ka vēl varam satikt tādus iejūtīgus dakterus-speciālistus! Lai visiem veicas atrast sev tīkamus un jaukus speciālistus!

I Inga 08.12.2011

Dakterīte nedēļu atpakaļ mani operēja. Viņa ir mans Ziemassvētku eņģelis! Kaut vairāk būtu tādu ārstu kā viņa! Mana visdziļākā cieņa un pateicība viņai.

I ievux 17.01.2013

Tā kā operācija notiek narkozē, tad nevaru apliecināt, ka šī dr. būtu saucama par enģeli.Lai sauktu šo dr. par enģeli ir nepieciešami liecinieki !!!

Mana pieredze ir bēdīga, jo pēc operācijas 2006. gadā man pasliktinājās veselība!
IESAKU IZVĒLĒTIES LABĀKU SPECIĀLISTU, KAS SAVU DARBU VEIC GODPRĀTĪGI UN PĒC LABĀKĀS SIRDSAPZIŅAS!

S sunccc 01.06.2015

Kā grūtniece naktī noraudājusies 20. ned ierados uzņemšanā, ar visādām sūdzībiņām, kas itkā nekādas briesmīgās nebija, bet tomēr stresu uzsita.. Jau gatavojos sapīkušiem dakteriem, kuriem iztraucēts naks miers, bet nē. Daktere Lesiņa-Korne ļoti laipni, saprotoši uzņēma, izmeklēja, palīdzēja kā varēja. ļoti mīļa daktere, mierināja, saprotami pastāstīja, ieteica turpmāko rīcību, pa liekam slimnīcā arī nelika palikt, pat priecīga aizbraucu mājās.

D Dace Sunepa 23.09.2016

Par dr.Lesiņu varu teikt tikai to labāko, veica man mini operāciju, bija ļoti laipna, iejūtīga, visu izskaidroja!Tiešām laba daktere.

M Maija Nesterova 16.11.2016

Daktere B.Lesina ir apburosa un loti profesionala daktere.
Mans dzivibas glabejs.
Stradinu slimnicas spradziena laika,tiku parcelta uz gailezera slimnicu.
Daktere Lesina kontroleja situaciju pat tad un paldies Dievam galu gala ari veica nepieciesamo operaciju.