www.sudzibas.lv Dr. Iveta Ilzina (Ginekologs Jelgavā) Некомпетентный врач

Dr. Iveta Ilzina (Ginekologs Jelgavā) - Некомпетентный врач

Eta vra4 ne tolko ne kompetentna, no i halatno otnositsa k svoim objazannostjam- 4tobi uznatj rezultati svoih opla4ennih analizov- vam pridjotsa e$e raz zaplatitj za prijom daze esli na vipisannie eju lekarstva u vas voznikla zutkaja alergija. Beregites, zitelnici Jelgavi! Ona prinimaet na Zemgales pr.15!!

J

Z ZentaAmbulte 15.02.2008

Esmu dr. I. Ilziņas paciente un esmu pat ļoti apmierināta ar viņu. Turpināšu joprojām būt viņas paciente.

T Tar 15.02.2008

Tu laikam esi PATI DR. Iveta Ilzina =). Nas ne provedesh!

K Kote 31.07.2017

А мне нравится Илзиня,хожу уже 5 лет.Да, неприду долго может и отчитать..но сколько хожу всегда по человечески относилась,Всем не угодиш,А врач и не должен сюсюкаться, адолжин делать свою работу!

L LieneŠteina-Lūciņa 15.02.2008

Dr. I. Ilziņa ir atsaucīga un laba speciāliste! Esmu ar viņas darbu ļoti apmierināta!

K Kaspars 26.03.2008

SIA "Jelgavas rajona slimnīca" speciālista apmeklējums norit ar numuriņa paņemšanu ( kā bankās speciāls aparātiņs ) un reģistratūru. Droši vien jāiepazīstas ar šiem noteikumiem un samaksas veidiem. Speciāliste ar labām atsauksmēm. Vēl jau katram no mums ir arī ģimenes ārsts, kas arī ir pietiekoši kompetents, lai pateiktu par analīžu rezultātiem spciālista viedokli. Ginekoloģe ir samērā noslogota un bez pieraksta nnemaz nav pieejama.
Drīzāk pacientei radušās "ātrās" dusmas, kas mierīgā atmosfērā, tiekoties ar speciālistu, ir atrisināmas.

E eS 14.04.2008

esmu bijusi pēc paziņu ieteikuma pie dr.Ilziņas un varu arī teikt tikai to labāko! Laipna un jauka daktere, salīdzinājumā ar citām dzirdētām, pie kurām nemaz negribas riskēt!!! ;P

J janīna 13.05.2008

par dr. Ilziņu neko labu pateikt ari es nevarešu, biju pie šīs uz US tā vietā lai lai normāli paziņotu, ka mans auglis ir miris viņa man to pasniedza tā k a varetu domāt kaq tas nekas šausmigs, neba es vienīgā kam tā gadījies, pārdzīvoju riktīgas šausmas no šīs nekompetentās dr.

P Puks 30.03.2016

Tas ir viņas ikdienas dards

viņa šādu ziņu paziņo ne vienu vien reizi sava mūžā
kapēc tā vietā lai nomierinātu klientu pasakot ka nekas traks nav noticis, tā gadas tam ir ar jārīko kautkāda ceremonija?

P poga 27.11.2008

dr.Ilziņa ir iejūtīga un ļoti laipna daktere!!!Kaut visas ginekaloģes tādas būtu.

J Juris 27.11.2008

Pēdējā laikā daudzi ārsti kļuvuši ļoti riebīgi un nepilda savus pienākumus!

N navsvarigi 27.11.2008

Janīnavina tevi centas mierinat, lai tu tik lorti nepardzivo, bet tu te sudu ber uz vinu!

J Jolanta 09.11.2009

Manuprāt Ilziņa ir ļoti laba un iejūtīga ārste!Esmu ļoti apmierināta ar viņas sniegtajiem pakalpojumiem.Ar šo dakterīti bez diskomforta sajūtas var pārrunāt visus sasāpējušos jautājumus.Turklāt viņa māk paskaidrot visu tā, lai nesatrauktu pacienti un nomierināt.

I ineta 09.11.2009

ko jus visi var nidet, nu ja nepatik tad maini arstu, apdedzinies un griezies atpakal pie ista...

M Marija 15.02.2010

Dakteres I.Ilziņas attieksme liecina par pilnīgo vienaldzību pret pacientēm. Biju pie dakteres uz USG, saņēmu pārmetumu par to ka priekš kam es atnācu?priekš kam taisīju mamogrāfiju, pie tam ar izteiktu ironiju dabūju dzirdēt, ka vai es vispār zinu no cik gadiem taisa mamogrāfiju?un vispār viņai nebija skaidrs priekš kam es atnācu, ja īsti nav problēmas, tad es sapratu, ka jānāk ir tikai cilvēkam gados un jau tad, kad ir problēma, nevis profilaktiskos nolūkos!
Ar šo negribu īsti apšaubīt dakteres kompetenci, bet vēlos meitenes pabrīdināt par dakteres attieksmi, jo mūsdienas medicīna nav bezmaksas pasākums, līdz ar to varbūt labāk izvērtēt kam maksāt par savu veselību, jo aparāti visur vienādi, bet dakteru gan ir iespēja izvēlēties...Meitenes esat veselas un rūpējietie par savu veselību, neizmantojot dakteres Ilziņas pakalpojumus!

R renate 15.02.2010

Pilnīgi piekrītu Marijai - dr. I.Ilziņa ir ar nepareizo atteksmi pret pacientiem. Pēc vizītes pie viņas sapratu, ka vairs nekad neatgriezīšos viņas kabinetā, meklējot konsultāciju un atbildēs uz saviem jautājumiem.

R Ritma 01.07.2010

Tas ir normāli, ka ne jau visiem der viss. Savs ārsts ir jāmeklē un jāatrod, tāpat kā sava šuvēja un frizieris...Tās ir smalkas lietas, sajūtu līmenī, kas pacientu un ārstu vai nu vieno, vai šķir...
Arī laša ikrus viens ēd un saka - super!, bet otrs - fui!
Es pati ilgus gadus esmu šīs ārstes paciente, un esmu ļoti apmierināta...

A Annelija 02.07.2010

Man gadijas tiesi ta pat.Vina mani pienema sava darba laika beigas, tapec mana vizite bija 5 MINUTES!!Ar visu konsultaciju, analizem u.c. Pret mani nebija cilveciskas attieksmes un nekad pie vinas vairs neietu!UN CITIEM NEIESAKU!

L Liene 31.08.2011

Biju pie viņas uz usg- domāju kā parasti dr Ž. Spridzāne izskatīs mani, bet nē šoreiz bija I. Ilziņa, kura usg man veica nepilnu piecu minūšu laikā, pie tam ta ir pēdējā USG mazuli tak vajadzēja kārtīgi izskatīt!!!

A Atklāti 08.09.2011

Ginekoloģes ne visai mīl maukas, sievietes kaķenes, kas nezin, kas ir kontracepcija, netīreles un mazizglītotas, laikam jau pašas esat tādu attieksmi pelnījušas...ha

B belka)) 02.07.2014

kogda ja toljko k nej popala, pervoe vremja ona mne nravilasj, vse analizi vsjo delala, proverjala i t.d., no poslednij vizit bilo neo4enj prijatno, kogda pridja k vra4u u tebja sprawivajut.a sobstvenno za4em vi priwli esli nety probem i ni4ego ne bespokoit :D teperj uze zadumivajusj nad tem 4to bi pomenjatj vra4a

B bez koment. 03.12.2014

Ļoti nepatīkams cilvēks, neapmierinātības un iedomības kalngals - USG veica ļoti pavirši, pat negribīgi, ar nicinājumu skatās uz atnākušajiem pacientiem. Manas 1.gGrūtniecības USG redzot man iedzimtu slimibu, par kuru zinu visu mūžu un kas man netraucē, atļāvās norādīt, ka, paliekot stāvoklī, neesmu bijusi saprātīga, ka man bērni vispār būtu nepieļaujami. Pēc tam sekoja komentārs - ko gan es no usg sagaidot un kādēļ esmu atnākusi, ja pati esmu izvēlējusies palikt stāvoklī. Vienkārši pretīga ārste- neiesaku nevienam un nekad.

B bez koment. 03.12.2014

Ļoti nepatīkams cilvēks, neapmierinātības un iedomības kalngals - USG veica ļoti pavirši, pat negribīgi, ar nicinājumu skatās uz atnākušajiem pacientiem. Manas 1.grūtniecības USG redzot man iedzimtu slimibu, par kuru zinu visu mūžu un kas man netraucē, atļāvās norādīt, ka, paliekot stāvoklī, neesmu bijusi saprātīga, ka man bērni vispār būtu nepieļaujami. Pēc tam sekoja komentārs - ko gan es no usg sagaidot un kādēļ esmu atnākusi, ja pati esmu izvēlējusies palikt stāvoklī. Vienkārši pretīga ārste- neiesaku nevienam un nekad.