www.sudzibas.lv Donna (SIA "URIS") Slikts serviss, bojājums

Donna (SIA "URIS") - Slikts serviss, bojājums

Iegādājos sieviešu zelta auskarus. 1 mēnešai laikā pēc iegādes auskari sāka zaudēt krāsu (!!)
Pēc garantijas iesniedzu preci, apmainīja uz citu (nācās piemaksāt, naudu atgriezt atteica).
Jaunie auskari kalpoja slikti - sievai no auskaru nēsāšanas sāpēja ausis. Sieva ilgu laiku mēģināja pierast pie auskariem, nēsāja reti. Pusotru gadu pēc sākotnējās iegādes aiznesām uz veikalu atgriešanai. Juevelierveikala pārdevēja, Kristine, uzreiz pateica, ka neredz, kādēļ viņiem būtu jāmaina auskari, kuri pie klienta esot vairāk par 6 mēnešiem. Iesniegumu kopā ar preci iesniedzu - atbilde sagaidāma - auskari tika atgriezti bez jebkāda remonta, nerunājot par naudas atgriešanu vai atkārtotu preces nomaiņu.
Lieki teikt, ka pārdevēja, Kristine, neizrādīja nekādu vēlmi klientam palīdzēt, tieši otrādi pavadīja ar sarkastisku smaidu.