Dolce Vita - Bojājums

Nodevām tīrīt ratus ar eco ādu, kulbas iekša uz auduma bija palikuši ziepju traipi, pašu ādu teicu,lai netīra,jo baidījos,ka sabojās, rezultātā,kad gāju pakaļ ratiem ieraugot tos biju vienkārši šokā!!!! vistiešākajā kulba iekša jā, bija iztīrīta, bet uz ādas pildspalvas nospiedumi, konkrēti pildspalvas pirkstu nospiedumi, kulbas aizmugurē kaut kādas melnas svītras,(iedevu kulbu ar tīru ārpusi) pati sieviete,kas pieņēma ratus teica,ka atceras,ka nekas tāds pirms nodošanas nebija, sūta otro reizi tīrīt, protams pildspalvu neiztīrīja, bet ļooooti sabojāja ratiem ādu Tā ir palikusi ļoti trausla, katrs puteklis līp klāt. Un pats jautrākais ir tas,ka menedžeris vai kas tas tāds bija man teica,ka es pati to esmu sasmērējusi un,lai tik maksājot. Bet nu vajadzēja gan otrādāk. Naudu es protams nemaksāju. Šo visu varbūt nebūtu rakstījusi ja vien ratu vērtība nebūtu pāri 1000 eiro.

alergologs 08.09.2016

Cerams, ka par otro tīrīšanas reizi jāmaksā vismaz nebija?

S Signe Bitīte 08.09.2016

Jāmaksā bija, beigās Gatis(laikam menedžeris)teica,lai vismaz pusi maksāju,jo darbs esot ieguldīts, bet es kategoriski atteicos maksāt, jo viņi sasmērēja neatgriezeniski ratus.

K Kārlis 08.09.2016

No raksta īsti nevar saprast vai vispār viņiem kaut ko maksāji vai nē? Kāpēc iekšā bija ziepju traipi? Pati mājās mēģināji ratus birstēt?

S Signe Bitīte 08.09.2016

Protams,ka nemaksāju,rati bija sasmērēti ar zilu tinti uz baltajiem ratiem ļoti labi varēja redzēt. Jā, mēģināju atsvaidzināt audumu, bet kārtīgi neizskaloju, tāpēc palika ziepju pleķi.