Dobeles slimnīca - Attieksme

Labdien!!!Vēlos izteikt savu sašutumu par personāla attieksmi Dobeles slimnīcas infektoloģijas nodaļā.Manam 8 menešus vecajam mazulim bija vemšana un caureja,tāpec devos uz Dobeli,jo Jelgavas slimnīcā nav šadas nodaļas.Uzņemšanā viss bija ok-laipnas un atsaucīgas māsiņas un ārsts.Bet kad iestājos nodaļā,sajutos kā liekēde.Mātes nenodrošina ar atsevišķu gultas vietu un manam mazulim tika ierādīta parastā slimnīcas gulta.Tā bija augsta un bez paceļamas malas,tas nozīmē ka nevaru tur atstāt mazuli vienu kaut vai lai aizietu uz tualeti,nerunajot par ēdiena uzsildīšanu mazulim.Kad jautāju par gultiņu mazulim man strupi atbildēja ka man jau tāpat vajadzēs gulēt viņam blakus kad pilēs sistēma,pēc tam jau redzēs ka būs.Nākamais šoks man bija katetras ielikšana mazulim-bērnu procedūru kabinetā paturēja min 20,nevarēja atrast vēnu elkoņa locītavas iekšpusē(kaut arī Jelgavā māsiņas to izdarīja 5 min),tāpec to ielika plaukstas augšpusē.Mazulis veļas,bāž rociņas mutē-tas viņam traucēja.Kad lūdzu pārvietot katetru,man atbildēja ja jau es esot tik gudra,tad lai pati eju un to izdaru.Vai patiešām ir jādara darbs,ja tas nepatīk? Saprotu ka algas mazas,bet vai tāpēc tā jāizturas? Ja jau nenodrošina gultas vietu,tad kāpēc nepiedāvā alternatīvas?Kaut vai par samaksu piedāvā gultiņu mazulim,jo tā ir drošāk.Un ari palātas nav pogas,kuru nospiežot var pasaukt māsiņu.Uzliek sistēmu un pazūd-nevaru atstāt mazuli augstā gultā un doties māsiņas meklējumos.Es tur izturēju tikai vienu diennakti,nakamajā dienā ludzu lai mūs izraksta.Labi ka mazulim bija viegls vēdera vīruss.Man palika ļoti nepatīkamas atmiņas par šo nodaļu un nākamreiz izvēlešos Rīgu.

E

D dannii 09.10.2014

Rīgā labāk nebūs. Vecākiem nav gultu, jo slimnīca vai nodaļa ir BĒRNU. Māsiņas liek katetrus un ņem analīzes tur kur vieglāk, nevis tur kur vecākiem patīk. Domājiet taču reāli!

L lienel 09.03.2015

Pilnībā nepiekrītu!
Pirms gada nonācu infektoloģijas nodaļā Dobelē. Ātrie aizveda uz turieni no Jelgavas pēc smagas saindēšanās ar pārtiku... vēmu bez apstājas līdz vienk noģību. Nonākot naktī slimnīcā uzreiz tiku aizvesta uz palātu, uzreiz tika noņemtas asinis un tiku pieslēgta pie sistēmas. Vemšana vel nebija apstājusies un raustijos briesmīgos krampjos un raudāju. Māsiņa naktī turēja manu galvu klēpī un mierināja, ka drīz iedarbosies zāles, es aizmigšu un viss būs labi. Ir gadijies pabūt stradiņos, gaiļezerā un jelgavas slimnīcā un nekur nav bijusi tik laba un cilvēcīga attieksme. Varbūt nodaļa nav tā glītākā un apstākļi pabriesmīgi, bet personāls no 2013-2014 ziemu bija ideāls un nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt!