www.sudzibas.lv Denals Slikts nekāds serviss

Denals - Slikts nekāds serviss

Nekādā gadījumā nedzeniet remontēt savu mašīnu. Atzinu uz apkopi mb 220 cdi. Eļļas maina. Brīdināju ka ta uzradīja ka viens bremžu vads ruse, jānomaina. - nekas nav jāmaina to rūsu mes notīrīsim zvana-mēs atradām ka siksnā bojāta, jāsamaina kopa ar ruļļiem. Zvana pēc dienas-mēs varam jums uztaisīt pret-korozijas pārklājumu. Nebūs dārgi. Sarunājam ka rīt būs gatavs. Kopa samaksāju 430 euro. Tehnisko mēs ne izgājām. Un protams aizrādījums ka viens bremžu vads rūsē.
Nobraucot ar 15 km. , pēc tam nevar iedarbināt. Zvanam pēc skaidrojuma, jo pirms tādā problēmā nebija. Zvans-neko nezinu, tā ir jūsu problēma, dzeniet pie dīzelīstiem.
Čekus neizsniedz, garantijas uz remontu nedod, izdruku par darbiem neizsniedz. Šaraškina kontora. °novēlējums servisam-lai nākoš reiz kad pie ārstiem iesiet jūs ari ta paveseļo.
Novēlējums klientiem-brauciet citur.