www.sudzibas.lv dāvana vecas puķes

dāvana - vecas puķes

Mans dēls pašlaik nav Latvijā.Šodien Sieviešu dienā viņš bija parūpējies par pārsteigumu.Ar firmas, , Zemenītes sniegā, , starpniecību man tika nogādāts tulpju pušķis, tikai bija ļoti sāpīgi ka šie ziedi bija veci.Vai tad ja cilvēks pats preci neredz var prasīt naudu un atvest vāzē neliekamus ziedus.Esmu strādājusi ziedu veikalā, tā kā atšķiru svaigu ziedu no veca.Kauns firmai par tādu rīcību.

D

E Esesesseseseseses 09.03.2011

Nu jā, Daiga, jūtu Jums līdzi! Nav grūti iedomāties, kāda Jums bija pašsajūta saņemot no miesīgā dēla šādu dāvanu! Zemenitessniega zem katras kritikas!

T ToEsesesseseseseses 09.03.2011

A pri čom tur dēls vainīgs?Viņš jau gribēja pašu labāko, ar eiropas kvalitāti, bet viena šaraškina kontora ņēma un sačakarēja visus labos nodomus.

E Esesesseseseseses 09.03.2011

Nē nu, par to jau iet runa, ka dēls labu gribēdams un no sirds darīdams dēļ viena sūda kantora palika kaunā!

T ToEsesesseseseseses 09.03.2011

Vajag ieteikt nomainīt viņiem to nosaukumu.Labāk skanētu Vemenītes, nevis zemenītes!