Datoru veselības centrs DVC - Krāpšana

Nekad nenesiet savas ierīces uz Dvc. Jūs apkrāps, jūs nedabūsiet atpakaļ ierīci un samaksato naudu!

2023. Gada 28. Februārī es nodevu portatīvo datoru remonta darbnīcā sia "datoru Veselības centrs", reģistrācijas nr.40103474459, turpmāk – dvc, filiālē “āgenskalns” - māza nometņu iela 32 (2. Stāvs) , tālr. : +37122003393. Datoru pieņēma Andris irbe, pretī izsniedzot no savas puses sagatavotu un parakstītu līgumu. 2023. Gada 02. Martā no dvc saņemts rēķins nr.668 par datora detaļas maiņu/uzstādīšanu par summu eur 168,00.

Datoram bija nepieciešams veikt ekrāna maiņu. Dators bija praktiski jauns, jo tika iegādāts vien 2 (divus) mēnešus līdz tā nodošanai remontā – 2022. Gada 22. Decembrī, par summu eur 450,00 (četri simti piecdesmit euro, 00 centi) . Pēc citu dvc filiālē vēlāk sastapto darbinieku atstāstītā andrim irbem radās mantkārīgi nolūki piesavināties datoru personīgai lietošanai un viņš nav grasījies salabot un atgriezt datoru.

Sākumā bija solījumi, atrunas ka kavejas piegades. Pec trīs mēnešiem sapratu, ka esmu apkrapts, jo ikreiz kad atnācu uz filiāli tur bija cits darbinieks un dažādiem darbiniekiem bija dažādas versijas par to kur palicis mans dators un samaksātā nauda. Datru neviens nav varējis uzrādīt. Uz e-pastiem neatbild, naudu neatgriež. Zaudējumi ir 450 eur (datora vērtība) + 168 eur (samaksāts avanss) = eur 618.

Tīrākā krāpšana. Policijā ir iesniegts iesniegums pēc krimināllikuma 177. Panta - krāpšana, ja to izdarīJusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

I