Datortehnikas tirdzniecība un remonts - Datora remonts

Nemācēšu teikt, kā ir rīgā, bet rēzeknē datoru apkalpošanas birojā, kas darbojas ar nosaukumu "tehnolink+" gan strādā kolosāli speciālisti. Domāju, ka šī uzņēmuma vadība diezi vai zin ar ko nodarbojas tā darbinieki. Izskatās, ka neiztikšu bez pamatīga skandāla, neskatoties uz to, ka šajā uzņēmumā sava portatīvā datora remontu cerēju uzticēt pazīstamam cilvēkam. Tā, kā šis cilvēks izrādījās atvaļinājumā novērst radušos problēmu paņēmās cits "speciālists". Bet stāsts tikai sākās. Jau pirmajā dienā tika paziņots, ka remonts maksās 100.00 ls, bet ja tas esot dārgi es varot to atstāt viņiem, jo salabot neesot iespējams un kam tad vajadzīgs lūznis mājās. Acīmredzot darbinieki nedzudz kļūdījās savos aprēķinos un manās prāta spējās. Atbildēju, ka neatstāšu portatīvo viņiem un ja jau tāds nekam nederīgs lūznis, tad lai stāv mājās un nevienam netraucē. Kādu brīdi bija klusums, jo "speciālisti " jau bija paspējuši "izdevīgi" likvidēt barošanas bloku ar visiem vadiem. Protams mans lēmums neatdot datoru bija nelaikā. Rezultātā, pēc 3 nedēļām, it kā salabotu portatīvo, kuram problēma bija ieslēgšanas pogā "salaboja" par 15.00 ls. Tad izrādījās, ka barošanas bloks ir mistiski nozudis. Pēc nedēļas tika vietā iedots kaut kas līdzīgs barošanas blokam, tipa nu piedod tavs kaut kur mistiski nozuda. Tikai šajā brīdī varēju pārbaudīt labojumus, t. I. Pieslēgt portatīvo. Nākošā aina bija šoks pat visstiprākajiem nerviem. Poga strādāja, toties visas pārējās datora oriģinālās iekšas jau bija nomainītas uz velns zina kura gada lūžņiem un uz ekrāna licenzētā windows, ofice, grāmatvedības un antivīrusa programmu vietā ieraudzīju pigu. Ņemot vērā, ka dators bija ar visām licencēm, jo paredzēts bija darbam, gŗibētos, šo ašo puišu motivētu paskaidrojumu, kur viss palika, ja labota tika tikai poga. Bezkaunības kalngals, kas šodien valda apkalpošanas sfērās ir vienkārši prātam neaptverams, acīmredzot ar cerību, ka klients līdz galam neizprotot procesus un nevar neko darīt savas taisnības labad.

I

J Juris 26.11.2010

Inga, ļoti interesants raksts ir par tiem "toties visas pārējās datora oriģinālās iekšas jau bija nomainītas uz velns zina kura gada lūžņiem".
Kā to var redzēt ieslēdzot datoru???
Es saprotu, ka šeit ir kāda servisa komunikācijas problēma, bet nu par tiem lūžņiem gan man liekas ka mazliet nekorekti izteikts!!!

F ForumWarrior 26.11.2010

Ir daudz iespeju ka to var redzet, Control panel->System, un so to var redzet DxDiag
Ja cilveks ir nopircis PC tad ari zin kas pamata par dzelziem stav ieksa, un noteikti ka pie pirksanas naca lidzi papirs ar datora sistemas jaudu.

D Dmitrijs 15.04.2011

Da uz!! Ka4estvo v etoj kantore polnoje g...no! Ne tolko po zapravki kartridze no i po remonty kompov. Ja znaju 4to mnogije kompi oni ne sami remontirujut a polzujutsa uslugami drugih firm! U nih mozgov vidimo u samih nehvatajet. Jestj takoj "master" German, vot vse nouti oni jemu na rent zdajut, potom nacenivajut o naglo vrut klientam 4to mol sami oni speci takije.
V celom kontora pomojemu zanimajetsa ne svoim delom! Ni cen normalnih ni ka4estva, da i garantijnije obizatelstva u nih ne vipolnajutsa. Uze skolko u nih pomenjalosj i rukovoditelej i rabotnikov!!! A tolky nety! Vse begut kak krisi s tonus4ego karablja!