www.sudzibas.lv Dato.lv Krāpšana, slikts serviss.

Dato.lv - Krāpšana, slikts serviss.

Saliku datoru, interneta veikalā. Atsūta e-mail tāds nav uz vietas, bet ja piemet 20e tad ir bišķin labāks. Atbraucot uz veikalu neteicu, kad nāku sakarā ar e-mail piedāvājumu. Un dators izrādījās vēl par 50e dārgāks nekā iepriekš tika norunāts caur email. Jo pārdevējs domāja kad esmu kaut kāds random kuram vajag datoru.

Nu neko tā, kā kompi vajadzēja steidzīgi paņēmu (piķis nav problēma) . Vēl piekodināja, kad ja gribot 2 gadu garantiju uz detaļām tad 15€ par dzesējamo komponenšu smēres maiņu / apkopi vajadzēs maksāt, kas sasmīdināja bišķiņ. Pats smēri nomainīšu, garantiju nevajag, nopirkšu detaļas labākas ja noplīsīs.

Tāds kāsēju kantorītis, labāk kompi salieciet paši. Mazliet ilgāk, bet lētāk sanāks.