www.sudzibas.lv Dataleks Tukši solījumi, neesošas garantijas

Dataleks - Tukši solījumi, neesošas garantijas

Neiegādājieties preces uzņēmumā Dataleks Plus!!!
Visu laiku tikai sola, taču rezultāta nav. Sūda kantoris, kuram visu laiku problēmas. Pasūtītās komponentes sola vienā dienā, bet, kad diena pienāk, tad pēkšņi izrādās, ka tādes neesot nekur Rīgā. Visu laiku kko stāsta un ir tūkstotsunviens iemesls, kādēļ nav izdarīts solītais.

SIA "Dataleks Plus" atrodas bijušā "Marals-SIA" telpās. "Marals-SIA" "pārdots" citam īpašniekam, mainījis adresi, taču konkrētajā vietā nav iespējams atrast. Taču bijušā Marals telpās lieliski saimnieko Dataleks Plus ar tiem pašiem darbiniekiem, tiem pašiem telefona kontaktiem, kurus atradīsiet Marals mājaslapā cpu.lv/shop

Visas Marals dotās garantijas datoriem ir zudušas, jo Dataleks Plus par to neatbild.

J Jogijs 19.03.2009

Firma eksistē. Garantiju vajadzētu varēt saņemt Maskavas iela 171-19 tel.67626099

S Sergei 25.03.2011

Es ari nopirku datoru kas pec dienas vairs nestradaja, kad atbraucu pie viniem sakas problemas, preci nav samainijushi i garantija nodota prece jau stav pie viniem 3 nedelju, katru dienu zvanu un dzirdu kaut kadus solijumus, nekada gadijuma neperciet tur preci.

S Silvija 25.03.2011

Shi firma ir pedeja miskaste, ne kada gadijuma neperciet tur preci.Garantijas apkalposana tur nav.un pajies kads laiks ka tur jau bus cita firma.un tie pashi smerdeli jums teiks ka vini neatbil par preci pirktu cita firma.Esmu iesniedzis papirus uz sho firmu paterataju tiesibu departamenta, ceru ka vini man palidzes atrisinat sho problemu.

E Edgars 25.03.2011

oho )) gandriz jau gribeju pirkt tur kompi, nu i nafig .paldies par infu.

D dataleks Pārstāvja atbilde 27.03.2011

Ну что за бред. Жалоба была добавлена 25.03.2011.

1. Сразу три жалобы за 5 минут.
2. Это-то с перерывом 2 года :)))
3. На данный момент (27.03.2011) в помещении dataleks нету ни одного гарантийного компьютера.
4. Все компьютеры в dataleks собираются на материнских платах Asus и Gigabyte. И поэтому гарантийные случаи сведены к минимуму. Конечно бывают и поломки, но если человек купивший у нас компьютер привозит на следующий день или в течении недели и мы констатируем, что компьютер с заводским браком, то собираем новый компьютер и меняем сразу же на новый. Если же проблема с конкретной деталью (которую мы не можем поменять сразу), то ремонтом занимается фирма поставщик, а не мы. Срок ремонта у поставщика 1-3 недели.

Так что передаю привет этому комментатору. Очень хочется на вас посмотреть. Вы можете здесь написать свой e-mail, что бы все видели и мы вам ответим.

Для всех же кто желает купить себе хороший компьютер за хорошую цену ждем вас в нашем магазине по адресу bezdeligu 12. Наш сайт www.dataleks.lv

Также просьба всем, кто покупал у нас компьютеры написать свой отзыв. Мы продаем по 7-10 компьютеров в день, а здесь я вижу только 3-4 комментария. И то не понятно от кого.

E Esesesseseseseses 27.03.2011

A vot njehuj hujovo rabotatj, gavno prodavatj i ljudjei objobivatj!
Dataleks, eto k vam otnositsa!

D dataleks Pārstāvja atbilde 27.03.2011

А в чем заключается ваше понятие hujovo rabotatj?
Приведите конкретные примеры.
И что вы у нас покупали?

E Esesesseseseseses 27.03.2011

Dataleks, a vi chitatj umeitje? vishe vsjo skazano! samaja luchshaja reklama dlja vas!

D dataleks Pārstāvja atbilde 27.03.2011

Т.е. вы у нас ничего не покупали и никогда у нас даже не были. Но при этом вы пишите, что мы плохо работаем. Так чем же тогда выше изложенное отличается от вашего комментария?

Что и следовало доказать.

А реклама у нас это люди, которые реально покупают у нас и знают нас. Я сделал выводы о таких комментаторах и об этом сайте.

Всем хорошего настроения и добро пожаловать к нам.

www.dataleks.lv

E Esesesseseseseses 27.03.2011

Dataleks, poslje komentov o vashei kantore ja luchshe sam soberu PC, chem pokupatj ot vas!

L Laura 30.03.2011

piekrītu t.e.

V vovan 30.03.2011

da vi kon4enie urodi, nekamu ne sovetuju unih shtota vabshe pokupatj, urodi mne prodale Hp, katori 4erez mesic uze ne rabotal.da i patom ewo vesj mozg zatrahali, kak uvas vabhse mozet bitj shtota zdano po garantie na remont, esli uvas takova vabhse netu.I vabshe vi vse tam ahujevshie pidarasi.

O Olivija 30.03.2011

ojaaaaaaaaaa, sho firmu jau dzirdejusi ne reizi, viens arprats.Firma maina nosakumu un apcakare cilvekus un pec tam vienkarshi saka ka viniem nav ne kadas atbildibas par iepriekshejo firmu, tikai cilveki strada saja firma tie pashi kas iepriekseja. Viens purns kas tur sez vienmer pie iejes strada patstavigi, tam kroplim ticet vispar nevar.

A andrei 30.03.2011

SIA "Dataleks Plus"- "Marals-SIA" eta odna i taze firma, ne verte im, oni vas razvedut, prodadut o4erednoi ne ispravni komjutar.Redkasnie ublutki.

S sukaroko 30.03.2011

un ko teiksi uz sho- varat uzvanit servisa centram un usprasit cik datori ir servisa no shis firmas, strada pazistams cilveks servisa.mans epast ir [slēpt]@yahoo.com raksti mergli, es tev atbildesu. ja un vel, jabut pilnigam idiotam, lai vel sudzibas reklametu savu smirdigo firmu.kursh cilveks izlasot shis sudzibas ies pie jums iepirkties??

O Olivija 30.03.2011

S she 30.03.2011

Tukši solījumi, neesošas garantijas
Informācija par kompāniju:
SIA Dataleks Plus
Rīga
Ķīpsala
Neļķu 14/ Bezdelīgu 12
Neiegādājieties preces uzņēmumā Dataleks Plus!!!

Iegādājoties datorus šajā firmā jūs riskējiet ar garantiju, jo nav nosakāms, cik ilgi šis brīnišķigais kantoris pastāvēs un vai pārspēs Marals-SIA rekordu. tas reals gadijums. rakstiet man [slēpt]@mail.lv veikalu dataleks plus mani netracet!!vairs nav velesanas ar jums sarakstities, man pietika zvanishanas. un ja kas es jau sen gaidiju kad vel kads iegrabsies, katru menesi parbaudu sudzibas.lv

P push 02.04.2011

Intresanti kotad jus parbaudiet savu firmu sudzibas??ja jau jums nav par ko uztrakties, un pec jusu teikta vis ar klientiem ir labi, ko tad jus parbaudiet sudzibas.lv???????????????????tatad jus gaidat kad par jums te uzrakstis, un tatad ir tas patiesas sudzibas. tagad nav ne mazakas shaubas par jusu firmu ka apcakaretaju kantori, paldies visiem par shim sudzibam. tas ir labais!!!

R Romeo 07.05.2011

Mīļie cilvēki! Jau kuru reizi pārliecinos, ka tādu var rakstīt tikai tie cilvēki, kuri mazs ko saprot un kuriem nav pietiekoša informācija. :) Pirmkārt, SIA Dataleks plus un SIA Marāls ir DAŽĀDAS firmas. Otrkārt, padzīvojot šajā pasaulē kādu laiku sapratu, ka visiem tiem cilvēkiem, kuri nav apmierināti ar savu dzīvi, VIENMĒR kaut kas nepatīks. Tā ir aksioma! Labāk padomājiet par savu dzīvi! :)

F Ficuks 22.05.2011

Pagājušo nedēļu nopirku mātesplati ..
strād'labi un, galvenais, veikals jau tās neražo ...
Atšķirība ir tā, cik kurš uzliek uzcenojumu. Un Dataleks uzlicis mazāko ...
Jebkurā interneta veikalā ir pārpublicēts citu kompāniju piedāvājums un saņemot pasūtījumu veikals kontaktējas ar vairumtirgotāju un prasa vai ir noliktavā ...
Un ja vienā interneta veikalā kas nav, tad nebūs arī citos. Es gan iegāju veikalā un nopirku uz sitiena, tātad viņiem ir kaut neliela, bet noliktava.

Normāls kantoris, tāds pat kā citi. Es neesmu vīlies.