www.sudzibas.lv Darzaabc.lv sūtījums nav saņemts, sazināties nevaru, naudu uz savu kontu nesagaidīju

Darzaabc.lv - sūtījums nav saņemts, sazināties nevaru, naudu uz savu kontu nesagaidīju

Martā pasūtīju stādus un mēslojumus, aprīlī samaksāju, saņēmu zīņojumu par piegadi. Sūtījumā saņēmu mēslojumu tikai, bet ne stādus. Uz vēstuliem nevienas atbildes nav, sazvanīties nevaru - klusums, naudu (ap 17 eiro) atpalaļ nesaņēmu!

D

R Rita Borisova 01.02.2023

2022.gadā saņēmu sakaltušas sarkanā delfīnijas ,divos pasūtījumos,meitenēm zvaniju vai 30reizes neatbildēja ,sūtīju video ar tekstu ierunātu un paciņu ar sakaltušiem sakneņiem ,atbildes nebija un nauda arī tika neatgriesta atpakāļ.Šogad nesūtīšu un ik pa laikam likšu feisbukā par negatīvo pieredzi jūsu firmā.

A Anita 29.03.2023

Skumji. Jārēķinās ar to, ka pēc 100% summas samaksas , preci varat arī nekad nesaņemt. Uz telefona zvaniem neviens neatbild. Bankas darbinieki nevar palīdzēt ar naudas atgūšanu, lai gan norēķins noticis vienas bankas ietvaros, bet iesaka vērsties policijā ar iesniegumu. Firmai "DārzaABC" Ideālas iespējas gadiem turpināt krāpnieciskās darbības un muļķot pasūtītājus.

M MārtiņšElsts 30.06.2023

Pasūtīju un samaksāju par mēslojumu un lignosilīciju. Preci sa;n;emu daļēji, trūka 500g lignosilīcija. Uz e-vēstulēm neatbild, sazvan;it nevar.