darbs''Lāčos'' - darbs

Sveiki, šī nebūs sudzība, bet gan informācijas ievākšana par slaveno ceptuvi ''Lāči''.Izlasiju CV online, ka ''Lāči''meklē maizes cepējus, konditorus un t.t...tā kā esmu konditors un šobrīd bez darbiņa, tad mani šis darba sludinājums nopietni ieinteresēja...Tikai ir viens ''bet''--no neformāliem avotiem dzirdeju, ka ''Lāčos''pamatīgi algas samazinātas, tādēļ arī tiek mekleti tik daudz darbinieki, varbūt kāds esošais vai bijušais darbinieks var ko pateikt, kā tad īsti tur ir???

P pufa 01.06.2009

aizej tak pie "Lāču" darbiniekiem jebkurā bodē un pajautā. viens veikals ir t/p Alfa.tur var aprunāties, kas un kā.

A Asnate 01.06.2009

Nopelni naudu par katru sanemto sms - www.smspelna.lv

M markuss 01.06.2009

Bodē strādāt ir viena lieta, bet pavisam kas cits uz vietas ražotnē...jo agrāk tur taču nevarēja tikt strādāt labā atalgojuma dēļ un pēkšņi krīzes laikā tiek piedāvāts darbs, vai jums tas neliktos visnotaļ interesanti???

V vii 01.06.2009

Toč pastrādā un tad zināsi atbildi!

M maris 02.06.2009

Esmu dzirdeejis, ka laacu prieksnieks ir gejs un naktiis naak uzmaakties cepeejiem, par 99procenti, varu apgalvot, ka shii informaacija ir patiesa.

P pufa 02.06.2009

Alfā ceptuve ir uz vietas.

D devo4ka 02.06.2009

To Bikse---un Tu domā, ka Alfas konditori tā ies visiem klāstīt par algām un darba apstakļiem Lāčos???Nedomāju viss...

V varis 01.10.2009

Agrak esmu tur stradajis, prieks taa darba alga nebija ta labaka...Tagad bail iedomaties kas tur notiek..