www.sudzibas.lv darba devēji informācijas trūkums

darba devēji - informācijas trūkums

Šobrīd aktīvi un steidzami meklēju darbu un man ir ļoti lielas dusmas uz darba piedāvātājiem, kuri ievieto sludinājumus internetā nedodot nekādu informāciju par piedāvāto darbu. Es vēl saprotu, ka nenorāda algas - ēnu ekonhomika..., bet aptuveno darba laiku un atrašanās vietu vismaz varētu uzrādīt. Ne telefonu numuru, nekā. Tikai adrese uz kurieni atbraukt uz pārrunām. Cilvēkam velti jātērē laiks un nauda, lai man pateiktu, ka darbs ir pilsētas citā galā un pilnīgi nepiemērotā diennakts laikā. Attieksme pret darba meklētāju apmēram tāda - ņem ko dod, pofig ka tev tas nemaz nav vajadzīgs.

V

E Emils 22.02.2011

Ar tādām ambīcijam JUMS pašai jābūt par darba devēju. Nosacījumus vienmēr noteikts tas, kas maksā naudu. Es daļēji JUMS piekrītu, ka darba devējam ir jānorāda pēc iespējas vairāk informācijas, lai lieki netērētu gan savu laiku un gan JŪSU laiku. Bet ar tādām pretenzijām no JŪSU puse vēl neuzsākot darbu un nepierādot savas prasmes un spējas es domāju, ka JŪS ilgi nekur nestrādāsiet! Vēlu veiksmi...

X xbx 22.02.2011

ja jau nav noradita konkreta adresse, un cita informacija, tad jau jasaprot, ka kkas nav tur tirs
es tadiem sludinajumiem vnk eju garam...

L Linda 22.02.2011

Tie ir tadi darba deveji, kuri nav godigi pret darbiniekiem, kadri mainas ik meenesi, lai to visu sleeptu, arii info par firmu tiek sleepta lidz pedejam.Ja zina krapniekus, tur stradat neies neviens, bet nezinot pilnu info, cilveeki CV suuta, dotaa firma atkal izvelas letu darbaspeeku.Latvija godigs darbinieks nav pasargats, te var darities kaa gribi.Prieks kam vajadzigas tadas darba inspekcijas ar tik lielu statu?Jo tapat ja bus problema ar darba deveju, sutis uz tiesu!Si inspekcija neko nerisina.

V vita 22.02.2011

Nē, Emīl! Man ir normālas ambīcijas. Darba devējam vajadzētu tomēr uzrādīt darba laiku piem. no 6.00 rītā, jo tālu ne katrs cilvēks tik agrā rīta stundā tiek (piemēram transporta dēļ) uz darbu, it īpaši ja dzīvo pilsētas pretējā daļā.
Priekš kam vajadzīgs darba devējam savākt ap sevi kaudzi nevajadzīgu cilvēku, kam tas darbs nemaz neder?

č ČangalsPleška 22.02.2011

Sej4as oni tvorjat, 4to hotjat! I dlja nas eto kak lotereja! Povezet v daljnej6em ili net! Otrabotae6 besplatno! Oni drugih takih ze najdut! Tak dolgo mozno ljudej kidatj! I ni4ego mi sdelatj ne mozem!

M Modo 22.02.2011

Nacis pie shada sledziena, nobrunojos ar zalam acenem un kada jauka rita gluzi nejaushi iegriezos ministra savrupnam . D. bija majas ; es atradu vinu staipamies, zavajamies un goramies, unvinsh, ka parasti, zelojas, ka beidzoties vai nost aiz garlaicibas . Iespejams, ka vinsh ir visdarbigakais cilveks pasaule, tacu tikai tad, kad neviens to neredz...

G gatis 22.02.2011

Modo! Man šķiet, ka tas ir kāds tava sapņa fragments. Beidz mocīties un publicē to kādā sadaļā - emuāri. Varbūt tiksi novērtēts, varbūt pat kādu balvu saņemsi! Talants iet zudumā, žēl.