Danija - Man jautajums :)

Man tads jautajums :) es marta menesi nopirku zabakus Danijaa, un sodien es atradu, ka viens no viniem ir atlimejies, ari papedi druscin strjorslisj. Un es gribu uzzinat - vai ir verts meginat iet uz daniju, lai samainitu, vai tas nav verts? :) Paldies!

B biksis 09.10.2009

Diez vai Tu ko panāksi.. Ja Tu ātrāk būtu pamanījusi ka zābaks ir atlīmējies - tad jā... Tagad tikai nes vien pie kurpniekmeistara savu zābaku un viss.

Z Zābaks 09.10.2009

Apaviem ir garantija VISMAZ gadu. Droši nes, tikai obligāti jābūt čekam.

I Inita 10.10.2009

Nu jā, ka nes!!!
Man ar tā bija Danijā, un es aiznesu un viņi saremontēja, bet laipni nebija gan.
Bet danija nav laba kvalitāte-lietuviešu u.c. ražotāju nekvalitatīvas preces par dārgu naudu.
Ir pāris brendu plauktiņu, no tiem lielas jēgas nav

L Lietuviete 10.10.2009

sodien nonesu :D nezinu, meitenite tur bija loti laipna, un ari pateica - vai velates atdot sos uz remontu? Pteicu - ja. Vina - labi, mes jum pazvanisim, piemeram aiz 3-4 dienu bus gatavi :D un viss... :)

J jautataja 11.10.2009

vai tad Danija jau nav bankrotejusi???

L Liva 20.10.2009

Man ir slikta pieredze ar veikalu Danija. Vienreiz, kad atlīmējās kurpe(pēc nedēļas valkāšanas) aiznesu salīmēt, kad vini bija sataisījuši vēl pēc nedēļas atlīmējās atkal. Vēlreiz nesu uz veikalu, viņi nepiekrita samainīt pret citām un arī neizsniedza naudu atpakal, piedāvāja tikai remontu veikt par manis pašas līdzekļiem. Šis gadījums bija pirms kāda laika. Biju to jau aizmirsusi, tad nu šogad iegādājos kurpes atkal šīs firmas veikalā. Apmēram pēc 1, 5 nedēlu valkāšanas atlīmējās purngals(ATKAL!!!). Tā kā kurpes biju nopirkusi akcijā un nebija dārgas nenesu atpakal( lai gan akcijas preces arī jaimaina atpakaļ vai jāremontē par veikala līdzekļiem), vienkārši atcerējos cik iepriekšējo reizi viss bija sarežģīti, viņi bija nelaipni, man tur bija jādodas vairākas reizes, nekādas atsaucības un atmetu ar roku. Katrā ziņa nekad vairs tur neiepirkšos!!!

L Lietuviete 21.10.2009

jaa.. :D man jau vel atlimejas, un es staigaju ar "saremontetam kurpem" tikai 2 dienu.. :D

K kitija 22.10.2009

Man tieši tāds pats gadījums. Mēnesi pavalkāju zābakus un pazoles sāka plīst, tā kā salūzt uz pusēm.. Labi, ka čeks tepat vien ir :)
Nesīšu, lai tik taisa...

S Sanda 31.01.2010

Jūsu izglītošanai -
garantija parasti nav, jo vārds garantija nozīmē papildus saistības, kuras uzņemas veikals, bet ir termiņš, kurā var pieteikt pretenziju veikalam par līguma noteikumiem neatbilstošu preci, un tas ir 2vi gadi.

A Anda 31.01.2010

Man liekas bezcerīgi. Pa gadu jau jebkurš apavs var noplīst. Es gan vienreiz dabuju naudu atpakaļ no SOmijas apaviem, kur bija diezgan redzams brāķis - kurpēm ar perforāciju visi caurumiņi plīsa pirmajā uzvilkšanas reizē.

I Inga 14.03.2010

Es arii biju nopirkusi Danija zabakus, ka rezultata man vinji atlimejas ! TC /ALFA
Es aizgaju uz turieni ludzu lai samaian, bet vinjas teica ka nee tikai var saremontet!!
eS PALIKU dusmiga un teicu, ka tie zabaki kam razoti skatlogam, vai lai tam ka man ar vinjiem jastaiga !! U.t.t saku lasit morali un par to ka man ir tiesibas dabut naudu atpakalj tagad un uzreiz jo man nav ko kajas vilkt u.t.t
Ilgi stostijas u.tt kamer es paliku pa visam nikna un prasiju direktores vardu uzvardu, protams man ateicas teikt, tad es teicu labi, ja nesakat tad varbut pateiksiet savu vardu un uzvardu, jo es iesu sudzeties un izbazunesu so bodi taa ka neviens te kaju nespers ! :D
un naudu uzreiz man atgrieza
Galvenais nebaidities iet un dariiit!!
Jo MUMS IR TADAS TIESIBAS! TA IR MUSU NAUDA

M Mairitina 04.01.2013

Man bija ļoti atsaucīgas pārdevējas un viss beidzās ļoti labi - apavus samainīja! Vienīgais, bija pašai jāiet pie eksperta, bet par brīvu. Domāju, ka viņi godīgi pret šo visu attiecas.