Daktere Rudzīte LORS Sigulda - Šausmīga attieksme

Radās iespaids, ka Dr. Rudzītei slikta diena, bet palasot atsauksmes viņu daudzi attaisno ar “slikta diena” arī es nodomāju varbūt dakterei nelabi rīts iesācies, kāpēc jābļauj uz pacientu. Pilnīgi neadekvāta uzvedība un attieksme, vai tiešām strādājot ar pacientiem nevar rast kaut kādu iejūtību un robežas komunikācijā kā jārunā ar pacientu.

M Mad-Mad Krūmiņa 08.04.2024

Oooo, gadi iet, bet mūsu Rudzite nemainās un sēž tur kur pirms gadiem 30 sēdēja... Ja man akūti vjg lor, tad noteikti ne Rudzite, ne arī bērnus pie viņas vestu. Vairāk kā 20 gadi pagājuši un joprojām ar šausmām atceros to drausmīgo un vardarbīgo attieksmi kad ierados ar mammu pie viņas, jo man brālis bija caurduris manu bungadinu. Tiešām brīnos, ka viņu kāds arī vēl apmeklē un vēl vairāk brīnos, ja kāds viņu iesaka citiem...

L LeilaF 11.04.2024

Nedod Dievs bērnu pie viņas aizvest ! :( šausmas ! Parasti izlasu atsauksmes pirms eju pie daktera. Bet nodomāju…nu Siguldā taču visi jauki pret savējiem ! Biju šokā !