www.sudzibas.lv Daily darbs daily

Daily - darbs daily

Sludinājumā ir minēts ka alga ir 5eur/h pirms nodokļiem, tikai parakstot līgumu pēkšņi var izlasīt, ka alga ir 4eur/h + 1eur/h ikmēneša bonuss; mainīgā stundas tarifa lime, kuru darba devējs pēc saviem ieskatiem var izmaksāt vai neizmaksāt. Parakstot tieši tā arī man pateica, ka ja iešu prom, tad viņam ir visas iespējas man no nostrādātas algas atņemt šo 1/5 daļu algas, kas arī tika izdarīts.
Runājot par Jūrkalnes daily, ļoti bēdīgi, jo priekšniece Sinta Bondare ļoti izmantoja šo situāciju, ka jebkurā brīdī var atņemt "bonusu" no tā jau smieklīgās algas, un savu attieksmi un varu pār padotu izrādija neapšaubāmi. Domaju, ka būtu vērts apsvērt darbinieku izglītojošus kursus, kur iemāca kā pareizi vadīt komandu un cienīt padotos, varbūt tas palidzetu noturēt darbiniekus, jo bieži vien nevis darbs ir sūdīgs, bet gan kolēģi. Tā nauda nav tā vērta, lai jebkad ļautu pret sevi kādam tā izturēties, kā izturās šī uzņēmuma tiešās vadītājas. Diemžēl, jāpiebilst, ka tā laikam ir tāda sistēma viņiem, jo pabiju arī valdlauču daily un tur vadītāja pret virtuves darbinieci izturējās tikpat necienīgi.. Pati sinta reiz minēja ka vinai bijušas jau vismaz 100 meitenes pirms manis, izseciniet paši.. Varbūt tomēr vaina jāmeklē vadībā, nevis 100+ cilvēkos, kuri atsakās strādāt tādā vidē. No sirds iesaku izvērtēt, vai gribat tam visam iet cauri, lai pēc tam parakstītu lapu par to, ka viņi ieturēs "bonusu" (1/5 no algas) , jo nevēlaties vairs tur strādāt.

17.07.2023

Velvetpopstar 17.07.2023

Vajag lasīt līgumu,pirms paraksti. Visam nevar ticēt ko saka vai rsksta.

Good Intentions 17.07.2023

Sludinājumiem ticēt vispār nevar. Zinu, kad dažās vietās šitā dara un sanāk maksāt mazāk par svētku dienām utml.