Credo Autoskola - Slikts serviss

Ar sliktāku apkalpošanu vēl nebiju saskāries. Es visu saprotu, bet šis jau aizgāja pārāk tālu.

1) Solīja atsūtīt braukšanas kodus 24h laikā. Rezultātā nācās zvanīt 4 reizes 1.5 nedēļas laikā, lai tos dabūtu. Solījums pēc solījuma, taču tāda sajūta, ka darbiniekiem pilnīgi vienalga.

2) Iesniedzu ofisā papīrus (braukšanas kartiņa un protokols (par šo vēl ir stāsts)), lai pārbauda UZ VIETAS un ievada CSDD sistēmā, ka varu pietiekties eksāmenam. Teica, ka viss kārtībā un xx. datumā būs savadīts. Noteiktajā datumā (kad solīja par to, ka būs savadīts) CSDD sistēma uzrādīja, ka nevaru. Zvanīju ofisam, saka aizmirsa ievadīt, "šodien savadīsim". Pagāja vēl 2 dienas. Atkal nevaru pietiekties. Atkal zvanu un šoreiz saka, ka nodotie papīri nav kārtībā... Rezultātā pagāja nedēļa, kāmēr viss šis atrisinājās.

Vēl bija problēmas ar skolas eksāmenu - ofisā meitene teica, ka par braukšanas eksāmenu var vienoties pie sava instruktora. Varēt varēja, bet neviens neteica, ka samaksa jāveic ofisā... rezultātā vēl zaudētas dažas dienas birokrātijas dēļ.

Jautāju 2 instruktoriem, kāda viņiem pieredze ar ofisu. Neko labu neteica. Līdzīgas problēmas esot dzirdētas no citiem kursantiem.

Esiet akurāti ar šo autoskolu. PĀRPRASIET visu 10 reizes, ideālā gadījumā pārprasiet to pašu informāciju blakus sēdošai viņu kolēģei, jo tur ir 4 galvas un katra saka savu. Vai izvēlaties citu autoskolu.

12.04.2019

D