www.sudzibas.lv CreditReform Pērk datus no citiem uzņēmumiem

Creditreform - Pērk datus no citiem uzņēmumiem

Kāds nepateiks, no kā Creditreform iepērk informāciju par personu faktisko dzīvošanas vietu?
Es dzīvoju uz komandējuma laiku Ventspilī 4 mēnešus - īrēju dzīvokli, esmu atpakaļ Rīgā, bet šodien man piezvana bijušā dzīvokļa saimnieks, ka uz mana vārda ir atnākusi vēstule. Interesanti ir fakts, ka uzvārds, kuru biju nomainījis pirms 2 gadiem, ir norādīts vecais, bet adrese - kur es dzīvoju tos 4 mēnešus.
Ar izīrētāju neslēdzām īres līgumu, jo viņš ir labs paziņa, dzīvojām kopā. Creditreform vai valsts iestādēs mana adrese (deklarētā) nav mainījusies 20+ gadus. 4 mēnešu laikā par faktisko dzīvesvietu zināja tikai darba devējs, Swedbank (jo pasūtīju karti) un varbūt pāris mazie uzņēmumi.
Rodas jautājums - no kā viņi iepērk informāciju, kuru apriori nedrīkst izplatīt 3.personām?

30.01.2024

J

Dusmīgais Ainārs 30.01.2024

Kaut kā jau parādniekus jāatrod 🤷

S spotled 31.01.2024

Nomaksā kredītus - neviens nemeklēs

J Jānis2023 31.01.2024

Neēd- nevajadzēs iet uz toaleti. Nebrauc ar mašīnu - nevajadzēs pirkt benzīnu. Nevalkā drēbes -nevajadzēs vinas mazgāt.

S spotled 31.01.2024

Kad ņēmi ātros, arī šādi teici?

J Jānis2023 01.02.2024

lab, lab, pietiks ar sazvērestības teorijām...

J Jānis2023 03.02.2024

Asv un Europā tgd izplatās masalas btw 😀