www.sudzibas.lv Credit net Naudas aizdosana

Credit net - Naudas aizdosana

Neuzkerieties uz so naudas aizdeveju.
Pati vispar esmu loti uzmaniga sados naudas aizdevejos,bet ni soreiz ari tiku apkrapta.
Atsutija pat man aizdevuma pieteikuma formu kas bija jaizpilda,pec tam noteikumus,pec kuriem bija japarskaita uz vinu it ka firmas bankas kontu 5,60eur,pec kuru sanemsanas man tika atsutits ligums kurs bija japaraksta un jaizsuta viniem atpakal.
Nu in protams ka pec sis siki izgudrotas shemas visi sakari pazuda.
Esiet uzmanigi un lai kada naudas izmisuma butu,neuzkerieties uz sadiem bezmorala krapniekiem.

E

C Credit Net 22.10.2014

SIA Credit Net paziņo, ka saistībā ar šo un citiem krāpšanas mēģinājumiem mūsu firmas vārdā ir griezusies Valsts Policijā un ir ierosināta krimināllieta pret viltvāržiem, kas, izmantojot mūsu SIA vārdu krāpa kredītņēmējus. Lūdzam nepārskaiīt naudu nevienam pirms neesat saņēmuši aizdevumu vai arī parakstījuši līgumu papīra formā un pie notāra. Ceram, ka šādi gadījumi vairs nebūs.

Ar cieņu,
Ilmārs Zaltans