Corsairs Rock Cafe - Netīrība

Nolēmu beidzot apmeklēt krogu Corsairs Rock Cafe, par kuru biju dzirdējis no paziņām.
Tuvojoties krogam dzirdēju jau skaļu troksni, kura autori bija piedzērušies nepilngadīgie, kuri brīvi pārvietojās pa kroga durvīm.Tas it kā man netraucēja, bet tomēr nepatīkami redzēt piedzērušos 15 gadīgus jauniešus.
Iegāju pēc tam krogā, to kur tur ieraudzīju, nevar vārdiem aprakstīt - visur valda haoss, ir pilnīgi antisanitārie apstākļi, par wc vispār labāk nerunāt.
Personāla attieksme ar graujoša, pajautājot par dzērieniem, man tika atcirsts "Tur dzērienkarte un man nav laika!"
Neiesaku tur nevienam iet, ja vien negribat redzēt piedzērušos nepilngadīgos un padzert alu sēžot pilnīgā miskastē.
Šādam krogam nav vietas Vecrīgā!!!

L Liene 29.11.2011

Jā, arī dzirdēju, ka baigā miskaste.