VALDIS ŠTEINS Dzimis 1948. g. 26. maijā - nākamais "Latvijas prezis"

Lūdzu atsaucieties kurus ir apkrāpis V. Šteins ar saviem mega triljonu projektiem izkrāpjot naudu?
V. Šteins - nākamais "Latvijas prezidents" no Tvaika ielas 2.

R

D Dainis 21.08.2010

zinu firmas Tansval un Resilute vai kaut kā tā, ķipa emisārs exexexexe...blēdis

M Menzels 21.08.2010

shady dealers

ALEKSANDRS SARKISJANS АЛЕКСАНДРС САРКИСЯНС

VALDIS STEINS ВАЛДИС ШТЕЙНС

ROMUALDS ASANS РОМУАЛЬДС АСАНС

I Ilgvars 25.08.2010

VALDIS STEINS NEM NO CILVEEKIEM NAUDU-BRAUKAA P A ARZEMEEM ATPUUZDAMIES UN PA VISIEM GADIEM NEKO NAV SAKAARTOJIS -NEKAD -NEKAD NEIELAIDIETIES AR SHO KRAAPNIEKU

Z Zane 27.08.2010

Kadas mulkkibas...

Z zapings 30.08.2010

Zinu šo tumšo tipu, visu laiku sēž skaipā ar tādiem pašiem krāpniekiem un tirgo gaisu

Z zapings 31.08.2010

VINS TEICA KA JAU SOGAD BUUS LV PREZIDENTS :)))))))))))))))))))))))))))))

V Vovellos 31.08.2010

Tas nav tas pats Voldis kurš 90 tajos ar cukura biznesu izgāzās un slēpās ārzemēs?

A aija 01.09.2010

Dzirdēju, ka viņš no viena kunga paņēma lielu naudas summu un vēl draud šim ar tiesu, slēpjas aiz sievas muguras

E ernests 03.09.2010

Zinu šo kungu, viņam vienkārši nav visi mājās, kaut kāds caurkritis ģeogrāfs, tirgojas sākot ar zivīm un beidzot ar urānu, protams tikai pa skaipu, dienā noslēdz vismaz 2 ligumus, no kuriem nekad neviens nav stājies spēkā, jo noslēgti ar tādiem pašiem bezdelniekiem kā pats, visur mēģina aizņemties naudu, bet ne jau pats, bet mēģina uzgrūzt saviem "kompanjoniem" lai tie aizņemas un kad nauda notērēta tad- ko tad es es jau neko un tā katru reizi. Kad viens projekt izgāzies un cilvēki piedirsti, tad uzreiz ir jāsāk cits projekts ar citiem cilvēkiem un citiem muļķiem, kas tajos ieguldīs naudu...ceru ka kādreiz viņu iebāzīs cietumā pa visiem tiem sūdiem, ko savārijis

K kaklers 05.09.2010

Ai ai, VALDI VALDI, cik zemu kritis pfffffffffff

Z [email protected] 07.09.2010

valdis ir parasts krāpnieks, kuram ir jāsēž cietumā, būtu pie mums kārtība kā rietumos, dabūtu gadus 20 es ceru

J Janis 12.09.2010

Komentetaji nereali izklausas. Kaut ka neticas.

Z zaglers 12.09.2010

HA HA, VISPIRMS SAMAKSĀJIET PAR VIŅU CEĻA IZDEVUMUS, TAD VIŅŠ IERADĪSIES, JO PAŠAM NAUDAS NEKAD NAV, JĀ UN PAR KAFIJU ARĪ JUMS BŪS JĀMAKSĀ, JO VIŅŠ IR EIROPAS LĪMEŅA FRUKTS, TIKAI VAIRS NEVIENS PAT KAFIJU VIŅAM NEGRIB IZMAKSĀT

K Katrin 17.09.2010

Ir tacchu vairaki Valdi Shteini, ka jus nesaprotat!

E eiro 18.09.2010

Šmauklis VALDIS ŠTEINS Dzimis 1948. g. 26. maijā ir tikai viens

J joskebiedrsnovdk 21.09.2010

biedrs šteins ir garīgi slims cilvēks, neaiztieciet viņu labāk iedodiet naudu zālēm, lai nav jāsēž vitebskā, vai arī aizsūtiet viņam psihiatru lai aprunājas un izkrata sirdi, smagi cilvēkam, ļoti smagi...

D Dainis 04.10.2010

Valdis Šteins reizi nedēļā tiekas ar Valdi Zatleru, dodot padomus kā labāk strādāt. Reizi nedēļā viņu pārbaudot CIP MI6 SAB un vēl sazin kas un viņš esot tīrs. Vēl viņš valstīm pāris gadus atpakļ piedāvāja "suverēnās garantijas", proti, var saņemt neatdodamu kredītu aptuveni 100 miljardus eiro, kuri nav jāatgriež. Lai kredītu saņemtu ir jāsamaksā 70 000 USD lai atbrauktu Pīters, kurš pieņems lēmumu- izmaksāt 100 miljardus vai nē. Tad vēl valdža tirgo kaut kādus metālus, kuri atrodas velns sazin kur un reizi nedēļā gaida pārskaitījumu no ASV arī varētu būt pāris miljardi. Tad vēl valdža Krievijā taisījās celt "lielo" "vidējo" un "mazo" zelta apli tikai 10 miljardus eiro kaut kur ne tur aizskaitīja, eh, atkal nesanāca. Tuvākājā gadsimtā Ikšķilē tiks celta kaut kāda akadēmija, kurā viņš būs boss, tam nepieciešami 100 miljoni USD, bet lai šo kredītu dabūtu ir jāsamaksā 70 000 USD, viens zābaks samaksāja, tikai valdža tagad bēguļo. Vai Jums kungi un dāmas neliekas ka viņš ir garīgi vesels? Katrā gadījumā uzmanaties un nedodiet viņam naudu, pat ne 1 latu.

L labdienkungiundāmas 07.10.2010

Ārprāc, izlasīju un gandrīz nokritu no krēsla. Kādus gadus atpakaļ šis kungs un vēl kaukāzietis A. Sarkisjans griezās pie manis cenšoties iesaistīt mega projektā, ja nemaldos aptuveni 100 miljonu ASV dolāru apjomā.
Viņi izmisīgi centās aizņemties 70 000 dolārus, lai samaksātu pakalpojumu juristiem par it kā jau noformētu kredītlīnuju no kaut kādas mistiskas austrālijas bankas. Šteinz vicināja rokā loan comittment agreement un kliedza ka nauda jau kabatā, kad es jautāju vai tad juristi nevar saņemt naudu no šīs kredītlīnijas tad uz mani abi sāka kliegt ka es nekā no biznesa nesaprotu. Kad es teicu ka naudu iedošu tikai pret ķīlu, tad kā ķīla tika piedāvāts kaut kāds metāls, kurš glabājas Vācijā, neatceros cik miljonu vērtībā. Kad es vēlējos saņemt dokumentus, kas apstiprinātu šā metāla vērtību, tad šie tipi man paziņoja, ka tad vēl jāpiemaksā kaut kādi 15-20 tūkstoši eiro, jo viņiem nav naudas lai samaksātu par vērtējumu un izziņu. Jo ilgāk saruna turpinājās, jo lielāka auga summa, kas viņiem nepieciešama, beigās neatceros kādi 250 tūkstoši eiro. Abi tēloja baigos biznesmeņus, ber spriežot pēc apģērba un sarkanajiem deguniem vairāk viņi saprata no degvīna lietošanas tehnoloģijas nekā no naudas lietām.
Vārdu sakot tikšanās laikā noskaidrojās ka viņiem pieder metāli un vēl nezin kas triljonu eiro vērtībā, Maskava Šteineli taisās ielikt par Latvijas prezidentu, Zatleru viņš pazīst un Zatlers viņam zvana katru dienu ( arī droši vien grib aizņmties naudu ), melnais dzēra sotaku šnabja drausmīgā tempā un uz tikšanās beigām bija jau drausmīgā ķēmā. Kad pateicu, ka viņi neizskatās pēc cilvēkiem kuriem ir triljonu un nevar apmaksāt invoicu 70 000 dolāru vērtībā tad Šteinelis drausmīgi apvainojās un abi aiztinās, protams par rēķinu kafejnīcā nesamaksājot. Tādi biznesmeņi, tautieši esiet piesardzīgi!!!

РОМУАЛЬДС АСАНС - Jumsim nav taisnība, Valdis nemelo...

P pipux 08.03.2011

AXAXAXAXXAXAXAXA LABAISSSSSS!!!