www.sudzibas.lv Spoki.lv nomelnošana

Spoki.lv - nomelnošana

Lietotāji tonja tanjule tanja, Lorēna, tavasirds, kilikeja un LitrsPiensLielais20 nomelno vietnes spoki.lv godu, stāstot ka ka tiek izsmieti līķi, ievietoti pornogrāfija u.t.t. BET! Viņi/viņas raksta par to, kas ir sadaļās +18! Tas nav godīgi! Spoki un spocenes! Nekādos apstākļos mūsu portālu neslēgs!

J

F FlashForward 14.02.2012

Paklau, tīni, ja tu nespēj saprast to, ka www.spoki.lv ir tiešākajā nozīmē miskaste, tad nepiemēslo šo portālu ar saviem bezjēdzīgiem komentiem! Tu nesaproti, kas ir nomelnošana. Nomelnošana ir tad, ja raksta nepatiesas ziņas, bet tiek rakstīts viss patiesi - tas portāls ir degradēto tīņu saiets, kur tiek postotas vulgāras, pretīgas lietas, veci izgriezumi un kultivēts naids un propogandēti stereotipi. Tur katrs cīnās bērnudārznieku līmenī par tiem "cepumiem". Ja tu tur ierakstītu gudru ziņu, tev neviens + neiedotu, tiklīdz uzraksti muļķības vai propogandē stereotipus, tā uzreiz visi piekrīt un liek +!!!

SLĒDZIET CIET TO PORTĀLU!

STARP citu, spoki ir tā vieta, kur tu vari garīgi ispaustis, vai arī degradēties. PIE vainas tikuntā ir PAŠI vecāki, nevis viņu debīlie '''portāli'' . Tad padomājat paši, varbūt jūsu bērniem vajag arī kautko pamācīt, kaut vai pašus pamatus, kā uzzvesties internetā? Jei bogu, jūs visi paši takā bērnībā traumēti. Ja jūsu psrs laikos nekā nebija, tad tagad ir 21.gadsimts. Tāpat, ja savāks parakstus, spoki.lv tak nav stūlbi, nopirks citas valsts domēnu (piemēram, lietuvas -lt) un nne ar kādiem parakstiem neko nepanāksies.
Starpcitu loreta (pat tavu ''stulbo izgāstuves vārdu'' negribas ar lielo burtu rakstīt) Tikpat labi es vai kāds cits spoks, vai arī pati spoki.lv administrācija var tevi iesūdzēt tiesā, kā jau 1 iepriekš minēja par neslavas celšanu. īsak sakot tavs laikmets - psrs- ir beidzies. Lūdzu nomirsti.
P.s. kā redzi, šinī tekstā tikpat kā nebija lamuvārdu, šādi aplikt ar sūdiem cilvēkus no tribīnes man iemācija spoki.lv- nekad nepadoties!
Don't expect, Don't forgive!
Please die! :)Jau jau tev tik ļoti nepatīk šis portāls- nelien!NEVIENS tevi šurp nesauc. Turpini vien dzīvoties mājā ar pufīgām sienām tvaika ielā! Ar ša'da veida ''sūdzībām'' tu tikai pati parādi savu iq trūkumu. Kārtējā aprobežotā debiliķe, kas augusi bērnunama pagrabā, un pie saules gaismas tikusi max 1x nedēļā, tāpēc tagad arī lien pie normālajiem cilvēkiem. Ja tavi debīlie bērni degradējas (to es spriežu pēc tavas attieksmes) tad varbūt padomā vēlreiz, kas ir pie vainas? Spoki.lv vai tu pati, ka ļauj saviem knēveļiem sēdēt šoka, tīņu+ u.c. sadaļās. (u.c. nozīmē un citās... Zinkā, ar tavu intelektu...)
Please die! :)

Dārgais FleshForvvard- tu tiešām domā, ka ar savas nicinošās un degradētās attieksmes palīdzību neko nenodarīsi šim portālam? Spoki var vienkārši un likumiski pāriet uz citas valsts domēnu, piemēram lietuvas (ja esat pārāk debīls/a lai saprastu, kas ir domēns, tad pameklējat google.lv (adresi var ievadīt augšā loh) un pat ar savu sūda pļerkstēšanu nekas nenotiks. Tākā varat pievēr savas žaunas. Un jā, varat neatbildēt, tāpāt neesat pie pilna rubļa. 99, 999% iespēja, ka nekad mūžā neesat bijuši spoki.lv, bet tikai muti virināt mākat. ar tādiem apvainojiem varam sastapties arī tiesā...

F FlashForward 14.02.2012

Tā portāla pastāvēšana JAU IR NEGODS SABIEDRĪBAI! Paskatieties, jūsu 90% komentāru sastāv no lamuvārdiem, tur tīņi viens otra priekšā izrādās ar arvien muļķīgākām ziņām! Ceļ paši sev pašapziņu, pelnot ar kaut kādu sviestu savus "cepumus"· Atraduši par ko lepoties!
Zini, es, piemēram, to portālu apmeklēju tikai viena iemesla dēļ - meklētājā rakstu savu vārdu/uzvārdu vai tik kāds debīliķis nav nofenderējis manas bildes un publiski tās izmētājis kādā no saviem stuldabajiem rakstiem! No jums, pamuļķiem, visu var sagaidīt!

Un kur tad ir tur tās gudrās ziņas?! Kā atveru, tā hops pirmās ziņas ir par k-kādām izvirtībām, noziegumiem, dīvainīšiem un fotošopa kļūmēm! KUR TAD IR VISA TĀ DZEJA, STĀSTI?! KĀPĒC tad nav topā?! Acīmredzot taisnība vien ir par to degradēto sabiedrību, kas tur tusē, jo muļķīgāks raksts, jo vairāk plusu iedos!

J julka 18.02.2012

FlashForvard-Ir gan nomelnošana, jo-man (pēc e-klases reitinga) ir visaugstākās atzīmes(vidēji 8, 5). Pretīgas lietas ir TIKAI un VIENĪGI sadaļās +18(arī vulgārās).Un pasaki vēl, ka es esu degradēts tīnis!

A anaanomis 21.02.2012

FlashForward ... kapec tu skaties uz tam sliktakajam lietat, un neskaties uz to kas tur visparr ir ?? es tur kadu laiku jau esu registrejusiies:)! es piekritu ja tur varbut ir dazi tiesham debili raksti, bet ir labak ir ka tie sikie iet ara dabu alkaholu un smekjus un staiga pa pamestam ekam ?? lasot tavus komentarus man dumas parauj !! ka cilveks tik vienadii doma!!! un nesppej sakumaa neko izpetit kas tur isteniba ir, bet vienkarsi ppiekasas par to ka cilveks ir izdarisi savu izveli raksta zina!! Vai tu esi kau kads supervarosnis kas zin ka ir labak citiem un censas vinu izglabt no ljauna Spoku saita ?? aizversies viens taps vairaki (par to ir verts padomat :D) JA tev varbut ir daudz kur taisniba, bet sakuma pasties kas tur ttiesham ir !! un tad var parunat !!!

E Egils 17.03.2012

Bet tā jau arī ir.
Starp citu... Kāpēc Jūs sevi caucāt par kautkādiem spokiem, spocenēm?

K Kate Pūce 14.10.2016

Jo tā mājaslapa saucas spoki.lv .