http://www.cellxl.lv - Jobans kantoris

Es iesaku nevienam neieberzties!!! Jo šis kantoris reklamējās dažādos portālos, tai skaitā Draugos.lv piedāvā ielādēt "bezmaksas" melodījas, spelītes utt... Tikai nekur nav norādīts ka reģistrācīja maksā 3.00ls un par katru ta saucamo bezmaksas informatīvo sms viņi noņem apmēram 1.00 Ls kuru sūta diezgad bieži .. http://www.cellxl.lv/price/ Un tad, kad tu mēģini atslēgt viņu pakalpojumus, tad protams tas praktiski ir neiespējams, jo uz sms ar viņu kodiem STOP, NOADV viņi nereaģē !!! Es iesaku sazināties pa ko jums atkal noplēš naudu !!! Ja rodas jautājumi, rakstiet mums veidnes “Sazināties ar mums” palīdzību vai zvaniet: 6-704-99-04 Jobans kantoris, kaut jūs izputētu !!!

P.S. Bezkaunīgais

E Elija 11.02.2009

ir gan tr norādīts par pakalpojuma maksu...vismaz es redzēju draugos.lv!

B bezkaunīgais 11.02.2009

Reāli tas ko viņi raksta ir viens, a otrs ir tas kas notiek reāli dzīvē !!! Bet nu tu vai tad droši reģistrējies izģērbs ari tevi pliku !!!

A Artis 16.03.2009

Galiigs sviests psc vnk naudu kash es jau iekritu! norm papildinu cred pa 4.50Ls un atnaak 2 sms un man cred paliek 2.50 Ls!!!
Taka uzmanieties vinji ir vnk debiili !
Paldies dievam ka atkratiijos no vinjiem !!
Noveelu neiekrist tajos meeslos!

B bezkaunīgais 05.04.2009

M Milena 24.04.2009

es ar ar tiem ieberzos.veselu pusgadu maksaju shiem sukaam.zvaniju un dirsos, jo tad kad gribeju sakuma no tiem sms atteikties, protams nekas nesanaaca, bet tajaa pashaa briidi nezinaju, ka vel par to maksaju.tad kad pec pusgada uzzvaniju un saaku dirst, tad man vini atcela tos sms.es tos sukas vispaar nosistu, ja ieraudziitu uz ielas.bet vai tad to taa vnk pielauj???

J janis brunevics 16.05.2009

tas noladetais cellxl atkal man novilka kreditu no telefona, vai tiesam neviens nevar to aferistu kantori slegt?

M Martins 24.07.2009

Ka no ta cellxl, var ateikties.Kas jadara?Paldies!

I ingus 12.08.2009

Cerams ka beidzot buushu ticis valaa!!! Kaads ir ar pirmo reizi ticis galaa uzzvanot uz sho numuru 6-704-99-04 ???

J jānis 16.09.2009

Es arī esmu iekritis + vēl tas, ka neatceros, kad viņiem būtu pasūtījis jel kādu pakalpojumu, nesen vienkārši ieraudzīju, ka ir nokāsta nauda. Šodien jau otro reizi zvanīju ar lūgumu atslēgt, cerams, ka atslēgs. Tādi maitas. + vēl uzrakstīju iesniegumu policijai par krāpšanu, jo tā ir krāpšana viss tiešākajā veidā.

B breids 06.10.2009

vinji nu gan ir pamatiigi izdomaajushi kaa uz citu reekjina nopelniit, protams, arii es iekritu. un iedomaajieties, ne jau tikai viens iekriitis vien, noteikti tas skaitlis jau rakstaams ar vairaakam nulliiteem un kaada pelna, ohoo... jaa ar varu jau neviens nelika rakstiit savu tel. nr. nu baigi gudri izdomaats..

D davids 10.11.2009

man jau Z* tie... kā var ateikties no ta mēsla?????? PALIDZAT [slēpt]@inbox.lv

Z zans 10.11.2009

tak suds tas cellxl.lv tad drankis cik var zagt tie afganistani apnika man pieslegums vispar pazud ta ka pec tam reikins 60ls

T Trusiic 12.11.2009

taads urlu kantoris tur &$#%^#*$ !!!
nevienam nenoveelu tur suutiit kaukaadas iszinjas!!! un piki vinji slauc katru otro dienu pa latam, nevis nedeeljaa 2ls kaa tur rakstiic maziem burtiem !!! palubomu afeeristi! Zvaniiju lamaaties uz kantori, a Tur visi tik krainjiie, atbild kkaads servisa dienests tikai, kuri neko nezin, tik zin ka naudinja naak, un ka neesam iepazinushies ar speeles noteikumiem ! CellXL kaa taads nemaz nepastaav un neko neviens nezin, un nauda ar kkur izgaist laikam :D

D duxan 14.11.2009

velns paravis

V vinseta 15.11.2009

Sakiet lūdzu, kā lai tiek no šitā kantora vaļā?Es arī esmu viņu upuris:(

L lana 18.11.2009

man arii atnaak taas sms un noeed krediitu!!!un es nesmu ne reizi pasutijusi no turienes neko!!!

I ieva 20.11.2009

Arī es veselu mēnesi brīnījos, kas tās par mistiskām īsziņām pienāk. Līdz kritu šokā par piestādīto telefona rēķinu. Šodien atnāca īsziņa, ka mans pakalpojums tiek pagarināts un pa katru nedēļu man jāmaksā Ls 1, - !!! Kāds pakalpojums, ja neko neapzinos pasūtījusi?! Tādu reklāmu redzēju, bet neko neesmu pasūtījusi vai apstiprinājusi, vai piekritusi!!! Zvanīju uz 67049904. Teica, ka esmu pasūtījusi 20.oktobrī! Kādi meli! Man ir 53 gadi, un man šādas mistiskās īsziņas un pakalpojumi nav vajadzīgi! Teica, ka pakalpojumu atslēdz. Gribētos noticēt.

Z zane 20.11.2009

sviests!!! kaadu reizi ieskatiijos lapaa, kur reklameejas taa stulbaa firmaCELLXL . SAAKA SUUTIIT PA DIVAAM IISZINJAAM IK NEDEELJU. DZEESU TIK AARAA, NEKO NEIZMANTOJU!!! ne sanjeemu mob. rteekjinu-esot par 8.50 paaugstinaatas maksas pakalpojumi. ha ha shmauceklju kantoris, par svaigu gaisu njem naudu. LMT iedeva iepriekshnosaukto numuru, piezvaniiju un aattteicos, protams naudu neatguvu.

M māra 10.12.2009

KUR DABŪT ROKĀ ŠOS BANDĪTUS, ADRESI?????lai vienreiz izbeidz mānīt un izkrāpt naudu.vajaga dabūt pašas bandas vadoni ciet!!!

E Ebia 17.12.2009

Besī ārā..pēdējo latu atvilka...var aizsūtīt STOP uz 1802, bet manā gadījumā bija par vēlu