www.sudzibas.lv Cityparks Naudas apmazgātāji

Cityparks - Naudas apmazgātāji

Žurku midzenis! - Cityparks Latvija, Jaunmoku iela 34 , atrodas pie spices!
Kam vēl sodi uzlikti, labāk aizbraucat uz tiem pajoļiem krāpniekiem paskatīties klātienē, no smiekliem traks var palikt! :D :D :D

Vienības gatvē 113, rīga pie lielveikala divu minūšu laikā Oskars Engevīrs uzlika sodu 35,00 euro.
Tikko pēc soda uzlikšanas zvanu uz Cityparks Latvija, Jaunmoku Iela 34, uz norādīto telefona nr. 67676765, ar trešo piegājienu sazvanu, telefonu paceļ kaut kāds neizglītos skuķis, stostās pie telefona, neatbild uz jautājumu par sodu, rupji atbild, met nost klausuli. Zvanu atkārtoti, atkal tas pats lētais skuķis pie telefona, atkal pārtrauc sarunu.
Mājas lapā mēģinot nosūtīt iebildumu, to normāli korekti nevar izdarīt, jo, mēģina izkrāpt ne tikai naudu bet privātos datus!
Saprotu, ka zvanīt bezjēdzigi, skuķis kas sēž pie telefona laikam ar deviņu klašu izglītību, jo nesaprotu nevienu uzdoto jautājumu! Saku ka braukšu uz biroju!
Nākamā dienā aizbraucu, oho, durvis slēgtas, uz durvīm lapele kurā teikts ''Visi Darbinieki Birojā Saslimuši - Esot Visiem Caureja'', birojs slēgts, tātad, maldina un krāpj cilvēkus ar nepilnīgas informācijas sniegšanu!
Darba dienā atkal mēģinu zvanīt, ar kādu desmito reizi izdodas sazvanīt, atkal tas pat, lētais skuķis pie telefona.
Nākamajā dienā vnk braucu uz to biroju, bh, liels bija man pārsteigums, ka tur strādā tikai trīs personas, noplukuši lauķi, viens vecis ar brillēm, kur stāvēka un sarka, beigās pazuda, skuķis kas ceļ telefonu, paskats bija tāds ka tikko no grāvmalas izlīdusi, ar trīcošām rokām pieņēma manu iesniegumu. Trešā persona kad izlīda no stiklotām durvīm, domāju ka no smiekliem nomiršu, vecis, milzīgs, turklāt izbijis apsargs :D :D :D !
Arī stāvēja un sarka!
Neviens paskaidrojumus nesniedza! Atbilde uz iesniegumu - jāmaksā sods un viss!
Bet nu kontingents tur labs nolasījies!
Skuķim kauns un pilnīgs fuij, strādā tādā lētā kantorī, nu jā , tāda trula diez vai kaut ko labāku prot kā vien cilāt telefona klausuli ja reiz dzīve piešķīrusi tik vien kā iemaņas pabeigt deviņas klases :D :D :D !
Turklāt, šim uzņēmumam nav zīmoga, nebija ar ko apzīmogot manu iesniegumu!

Jā, 100% dzīvē šiem padibeņiem viss naks atpakaļ!

M Modris 17.03.2017

Gan jau ka samaksājāt tā pat! Vot nevajag maksāt ja uzskati ka tevi čakarē, ar apsaukāšanos neko nepanaksim, viņiem tak, ka jūs tur lādat, kāda sirdsapziņa;) ) paskat cik laimīgi par jūsu naudiņu! Ja katris atteiksies maksāt par to ko viņš uzskata ka nav vainīgs nepadosies un cīnīsies tad arī mūs nejās, un kāds nepriecāsies par mūsu naudiņu! Vēršaties policijā, patērētāju tiesību aizsardzībā brīvības 55. Es neko nemaksāšu nevienam, un visus piesaucu to darīt! Galvenais nebaidīties cīnīties un kungiem beigsies, nevajadzēs apsaukāt nevienu! Daudzi domā samaksās un miers un paši sūkstās a parazītam tik to vien vajag! Neļausim sev kāpt uz muguras tad ar neuzkāps neviens!

G gelatinka 20.06.2017

Man jau šķiet, ka nevis cilvēkiem jānodarbojās ar šo firmu, bet Valsts policijai. Neviens nevar prasīt līgumsodu no cilvēka, kas nekādu līgumu neparakstīja! Bet par zīmju neievērošanu sodu ir tiesīga uzlikt tikai ceļu policija!

S Srogi Right 18.07.2017

Valsts policija jums pateiks ka vienīgais ko varat darīt ir griezties tiesā.

N nina smits 30.08.2017

Arī es saņēmu sodakvīti no Citypark Oskara Engevīra pie maximas Vienības gatvē. Interesanti tas, ka zīme it kā ir, bet noteikumi...? Nav zināms, kur tie jāmeklē, jo pie staba nekas nav pielikts. Kamēr iegaju lielveikala painteresēties, kur kas jālasa un jaiepazīstas ar noteikumiem, 35 EUR lapiņa jau pielikta. Ir tikai viens jautajusm, ka viņus neviens nesoda un ļauj nodarboties ar negodīgu naudas iekasēšanu. Vai tad viņiem kāds ir, kas sito interesanto biznesu piesedz...? Kur paliek sapelnīta nauda par neko?

L Lana2017 01.09.2017

Uzskatām, ka no Cityparks ir jāpieprasā kvīts pielīmēšanas pamatojumu, personas, kurā norādītā kvītī amatu un pilnvarojumus, kā arī oficiālu atbildi - ar Cityparks amatpersonu parakstiem, jo visiem viņu ANONĪMIEM dokumentiem noteikumus ar Uzņēmumu apspriest un/vai saskaņot saskaņā ar Dokumentu juridiskā spēka likuma 4.panta pirmās daļas 3. punktu un bieži vien Elektronisko dokumentu likuma 3.panta pirmo daļu juridiskā spēka nav.
Kā arī jāraksta sūdzības PTAC - par patērētāu tiesību pārkāpumu un Valsts policijai - par šantažu.
Rakstiet [slēpt]@yahoo.com, norādot savu telefona numuru, vārdu, uzvārdu un notikuma apstākļus - sūtīsim kopīgas sūdzības.